„Rozbudowa dr. dojazd. nr 4602W na odcinku Chojnowo – Kuczbork” w ramach inwesty. pn. „Rozbiórka przepustu i budowa mostu wraz z rozbudową dr. dojazdowej nr 4602W Przełęk – Niechłonin - Kuczbork”
POWIAT ŻUROMIŃSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00322153
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00322153/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-26 13:27
- Lokalizacja
- Żuromin, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c1087782-fddd-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 5110290993
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00322153 z dnia 2022-08-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Rozbudowa dr. dojazd. nr 4602W na odcinku Chojnowo – Kuczbork” w ramach inwesty. pn. „Rozbiórka przepustu i budowa mostu wraz z rozbudową dr. dojazdowej nr 4602W Przełęk – Niechłonin - Kuczbork”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT ŻUROMIŃSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130377758
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Józefa Piłsudskiego 4
1.5.2.) Miejscowość: Żuromin
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-300
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.7.) Numer telefonu: 23 657 4700
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@zuromin-powiat.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zuromin-powiat.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.sidaspzp.pl/zamawiajacy/powiat-zurominski11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Rozbudowa dr. dojazd. nr 4602W na odcinku Chojnowo – Kuczbork” w ramach inwesty. pn. „Rozbiórka przepustu i budowa mostu wraz z rozbudową dr. dojazdowej nr 4602W Przełęk – Niechłonin - Kuczbork”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c1087782-fddd-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00322153
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00013513/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Rozbiórka przepustu i budowa mostu wraz z rozbudową drogi dojazdowej Nr 4602W Przełęk-Niechłonin-Kuczbork
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00243858/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OiN.272.10.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 406497,20 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane dla zadania pn: „Rozbudowa drogi dojazdowej nr 4602W na odcinku Chojnowo – Kuczbork” w ramach inwestycji pn. „Rozbiórka przepustu i budowa mostu wraz z rozbudową drogi dojazdowej nr 4602W Przełęk – Niechłonin - Kuczbork” poprawi bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego jak i mieszkańców powiatu.
Inwestycja swoim zakresem obejmuje rozbudowę drogi na odcinku od km 17+653 do km 18+060, o długości 407,00 m w tym wykonanie następujących robót tj.:
- wykonanie frezowania korekcyjnego gr. 4 cm istniejącej nawierzchni jezdni, a następnie ułożenie warstwy wyrównawczej i warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego,
- poszerzenie istniejącej nawierzchni jezdni DP nr 4602W do 6,0 m (2 pasy ruchu po 3,0 m),
- wykonanie zjazdów indywidualnych i publicznych z betonu asfaltowego,
- wykonanie poboczy gruntowych z kruszywa łamanego 0/31,5 gr. 10 cm,
- odtworzenie istniejących rowów przydrożnych,
- wykonanie przepustów pod zjazdami z rur PP DN400.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45232452-5 - Roboty odwadniające
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 548776,07 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 548776,07 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 548776,07 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Transportowo- Handlowe WAPNOPOL Adam Nowakowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5091000783
7.3.3) Ulica: Nadrzeczna 12
7.3.4) Miejscowość: Glinojeck
7.3.5) Kod pocztowy: 06-450
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-08-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 548776,07 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |