Zamówienie na wynajem dwóch ratraków

"KOLEJ LINOWA CZANTORIA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00007424
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00007424/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-01-04 11:44
Lokalizacja
Ustroń, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-155dad80-8b4f-4167-a721-c641e9940ab1
Identyfikator
5482326552
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sprzęt zimowyPojazdy silnikowe specjalnego zastosowania

Wykonawcy

1 przyznane

JÓZEF MAREKBuczkowce, PL · lot 0
329 517 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00007424 z dnia 2025-01-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zamówienie na wynajem dwóch ratraków

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: "KOLEJ LINOWA CZANTORIA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072707373

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. 3 Maja 130

1.5.2.) Miejscowość: Ustroń

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-450

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.7.) Numer telefonu: 338543550

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: czantoria@czantoria.net

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czantoria.net

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-155dad80-8b4f-4167-a721-c641e9940ab1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Spółka Prawa Handlowego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Transport lądowy i pasażerski

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zamówienie na wynajem dwóch ratraków

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-155dad80-8b4f-4167-a721-c641e9940ab1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00007424

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00577701

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie na wynajem dwóch ratraków.

4.5.3.) Główny kod CPV: 37411000-2 - Sprzęt zimowy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34144000-8 - Pojazdy silnikowe specjalnego zastosowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 329517 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 329517 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 329517 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Naprawa Pojazdów Spalinowych Śnieżnych Eksport-Import Marek Józef

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: PL9371575142

7.3.3) Ulica: Bielska 1191

7.3.4) Miejscowość: Buczkowce

7.3.5) Kod pocztowy: 43-374

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 329517 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2024-12-12 do 2025-03-31
2025-01-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi