Utworzenie modułowej szkoły podstawowej w miejscowości Ojrzanów dla dzieci z terenów popegeerowskich"- Rozbudowa i przebudowa szkoły podstawowej w Ojrzanowie
GMINA ŻABIA WOLA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00322649
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00322649/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-29 07:54
- Lokalizacja
- Żabia Wola, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-14f65017-1673-11ed-acbd-46d0480cd9c4
- Identyfikator
- 8381426472
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00322649 z dnia 2022-08-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Utworzenie modułowej szkoły podstawowej w miejscowości Ojrzanów dla dzieci
z terenów popegeerowskich"- Rozbudowa i przebudowa szkoły podstawowej w Ojrzanowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŻABIA WOLA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750148578
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Główna 3
1.5.2.) Miejscowość: Żabia Wola
1.5.3.) Kod pocztowy: 96-321
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zabiawola.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.zabiawola.akcessnet.net/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.bip.zabiawola.akcessnet.net/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Utworzenie modułowej szkoły podstawowej w miejscowości Ojrzanów dla dzieciz terenów popegeerowskich"- Rozbudowa i przebudowa szkoły podstawowej w Ojrzanowie
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-14f65017-1673-11ed-acbd-46d0480cd9c4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00322649
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00297037/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZG.271.2.25.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiot zamówienia jest zadanie pn.:„"Utworzenie modułowej szkoły podstawowej
w miejscowości Ojrzanów dla dzieci z terenów popegeerowskich" - Rozbudowa i przebudowa szkoły podstawowej w Ojrzanowie „
Zadanie realizowane jest w formule „zaprojektuj i wybuduj” i zostało podzielone na następujące etapy:
ZADANIE 1: Opracowanie pełnej dokumentacji projektowej w zakresie rozbudowy i przebudowy szkoły podstawowej w Ojrzanowie wraz z uzyskaniem decyzji o pozwoleniu na budowę.
ZADANIE 2: Wyprodukowanie i montaż obiektu modułowego - rozbudowywanej części szkoły podstawowej w Ojrzanowie zgodnie z dokumentacją projektową, wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie. Moduły konstrukcyjne musza być fabrycznie nowe, wyprodukowane w roku 2022
Obszar przeznaczony pod zadanie inwestycyjne znajduje się w miejscowości Ojrzanów, przy ul. Szkolna 1 w sąsiedztwie drogi publicznej ul. Tarczyńskiej. Obiekt jest zlokalizowany na działce o numerze ewidencyjnym 102/1 i 101/2 w obrębie ewidencyjnym 0018, jednostka ewidencyjna 140506_2 Żabia Wola.
3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają:
a) Program Funkcjonalno-Użytkowy – załącznik nr 10 do SWZ
b) wzór umowy – załącznik nr 6 do SWZ
c) Przedmiar robót załącznik nr 11 do SWZ. Zamawiający informuje, że załączony przedmiar robót nie stanowi podstawy wyceny zamówienia jedynie element pomocniczy.
Zamówienie współfinansowane zostanie ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych zwanego dalej „Programem Polski Ład”, ustanowiony uchwałą Rady Ministrów nr 84/2021 z dnia 1 lipca 2021 r., w sprawie ustanowienia Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych. Wniosek o dofinansowanie został złożony w ramach edycji III – PGR
4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45000000-7 - Roboty budowlane
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne
45232460-4 - Roboty sanitarne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z dyspozycją przepisu art. 255 pkt 1 ustawy Pzp "Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty".W przedmiotowym postępowaniu termin składania ofert minął w dniu 25 sierpnia 2022 roku o godzinie 10:00. Do upływu tego terminu do Zamawiającego nie wpłynęła żadna oferta. Powyższe wyczerpuje przesłankę unieważnienia postępowania z przepisu art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, dlatego postępowanie należało unieważnić.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2022-08-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |