Remont, przebudowa pomieszczeń sanitarnych na parterze budynku A przy ul. Morskiej 81-87 w Gdyni wraz z dostosowaniem dla osób niepełnosprawnych - 3
Uniwersytet Morski w Gdyni
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00322776
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00322776/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-29 09:05
- Lokalizacja
- Gdynia, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1e2cb3f9-18a5-11ed-b950-8227d40187e8
- Identyfikator
- 5860012873
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00322776 z dnia 2022-08-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont, przebudowa pomieszczeń sanitarnych na parterze budynku A przy ul. Morskiej 81-87 w Gdyni wraz z dostosowaniem dla osób niepełnosprawnych - 3
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Morski w Gdyni
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000145112
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Morska 81-87
1.5.2.) Miejscowość: Gdynia
1.5.3.) Kod pocztowy: 81-225
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.7.) Numer telefonu: 55-86-421
1.5.8.) Numer faksu: 7412250
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubl@umg.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umg.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.umg.edu.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont, przebudowa pomieszczeń sanitarnych na parterze budynku A przy ul. Morskiej 81-87 w Gdyni wraz z dostosowaniem dla osób niepełnosprawnych - 32.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1e2cb3f9-18a5-11ed-b950-8227d40187e8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00322776
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00010973/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 remonty - budynek A
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00301225/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: CRZP/156/2022/AZP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 1853500 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 594571,14 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: "Remont, przebudowa pomieszczeń sanitarnych na parterze budynku A przy ul. Morskiej 81-87 w Gdyni wraz z dostosowaniem dla osób niepełnosprawnych"
Budynek A wchodzi w skład Obiektu Nr I Akademii Morskiej, który wpisany jest do rejestru zabytków
i podlega ochronie konserwatorskiej Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków.
Roboty prowadzone będą na podstawie pozwolenia na budowę poprzedzonego pozwoleniem Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków na prowadzenie prac budowlanych w obiekcie zabytkowym.
Kierownik robót zobowiązany będzie do prowadzenia dziennika budowy.
Wykonawca zobowiązany jest do utrzymania porządku na terenie budowy w trakcie prowadzenia prac remontowych na obiekcie.
Roboty wykonywane będą w czynnym obiekcie.
Roboty wchodzące w zakres zamówienia:
- roboty rozbiórkowe (zerwanie posadzek wraz z płytkami, wybicie otwór drzwiowych, demontaż starych ościeżnic drzwiowych),
- roboty posadzkowe (wykonanie nowych posadzek betonowych wraz z warstwami izolacyjnymi, wykonanie posadzki z płytek)
- roboty murarskie (wykonanie ścianek),
- roboty tynkarskie ( nałożenie nowych tynków i gładzi gipsowych),
- roboty malarskie,
- wykonanie obudów G-K kanałów wentylacyjnych,
- wykonanie sufitów podwieszanych,
- remont instalacji wodociągowej,
- remont instalacji kanalizacyjnej,
- remont instalacji wentylacji mechanicznej wyciągowej,
- wyprowadzenie pionu wentylacji mechanicznej od poziomu parteru do poziomu dachu,
- montaż wentylatora dachowego,
- roboty instalacyjne elektryczne (demontaż instalacji i urządzeń, wyposażenie dodatkowe istniejącej tablic rozdzielczych, instalacja oświetleniowa, instalacja odbiorcza, instalacja piorunochronna, itd. ),
- wydzielenie klatki schodowej przez wykonanie tymczasowej ścianki uniemożliwiającej przejście osób nieuprawnionych.
- wymiana istniejącej instalacji wodociągowej z rur stalowych fi 80 mm na odcinku 15 mb,
- inne roboty wyżej niewymienione lecz niezbędne do prawidłowego wykonania zamówienia (roboty budowlane)
Wykonawca zobowiązany jest wykonać zamówienie zgodnie z:
1. Projektem budowlanym zamiennym architektonicznej - "Remont, przebudowa pomieszczeń sanitarnych w budynku A przy ul. Morskiej 81-87 w Gdyni",
2. Projektem wykonawczym branży architektonicznej - "Remont, przebudowa pomieszczeń sanitarnych w budynku A przy ul. Morskiej 81-87 w Gdyni",
3. Projektem wykonawczym branży sanitarnej - "Remont, przebudowa pomieszczeń sanitarnych w budynku A przy ul. Morskiej 81-87 w Gdyni",
4. Projektem wykonawczym branży elektrycznej - "Remont, przebudowa pomieszczeń sanitarnych w budynku A przy ul. Morskiej 81-87 w Gdyni",
5. Specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót budowlanych - "Remont, przebudowa pomieszczeń sanitarnych w budynku A przy ul. Morskiej 81-87 w Gdyni",
6. Przedmiarami robót - "Remont, przebudowa pomieszczeń sanitarnych w budynku A przy ul. Morskiej 81-87 w Gdyni"
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45410000-4 - Tynkowanie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45442100-8 - Roboty malarskie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Art. 255 pkt. 3 Cena złożonej oferty przekracza kwotę przeznaczoną przez Zamawiającego. Brak zgody na zwiększenie finansowania.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 414992,56 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 414992,56 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-08-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |