„Dostosowanie obiektów Szkoły Podstawowej nr 3 i nr 4 w Zespole Placówek im. Jana Pawła II w Lubaczowie do wymagań modelu Dostępna Szkoła dla Powiatu Lubaczowskiego”
Powiat Lubaczowski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00322901
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00322901/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-29 09:52
- Lokalizacja
- Lubaczów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-936ba34a-09a2-11ed-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 7931503563
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00322901 z dnia 2022-08-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Dostosowanie obiektów Szkoły Podstawowej nr 3 i nr 4 w Zespole Placówek im. Jana Pawła II w Lubaczowie do wymagań modelu Dostępna Szkoła dla Powiatu Lubaczowskiego”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Lubaczowski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900281
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jasna 1
1.5.2.) Miejscowość: Lubaczów
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-600
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.7.) Numer telefonu: 166328700
1.5.8.) Numer faksu: 166328709
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@powiatlubaczowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: powiatlubaczowski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Dostosowanie obiektów Szkoły Podstawowej nr 3 i nr 4 w Zespole Placówek im. Jana Pawła II w Lubaczowie do wymagań modelu Dostępna Szkoła dla Powiatu Lubaczowskiego”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-936ba34a-09a2-11ed-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00322901
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00026685/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 „Dostosowanie obiektów Szkoły Podstawowej nr 3 i nr 4 w Zespole Placówek im. Jana Pawła II w Lubaczowie do wymagań modelu Dostępna Szkoła dla Powiatu Lubaczowskiego”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt grantowy nr POWR.04.01.00-00-DS10/19 pt.: „Dostępna szkoła – innowacyjne rozwiązania w kreowaniu przyjaznej przestrzeni edukacyjnej z uwzględnieniem potrzeb uczniów oraz otoczenia” (nr grantu RARR/BD/2/1/2022) jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00273177/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OS.042.6.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 674310,36 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn.: „Dostosowanie obiektów Szkoły Podstawowej nr 3 i nr 4 w Zespole Placówek im. Jana Pawła II w Lubaczowie do wymagań modelu Dostępna szkoła dla Powiatu Lubaczowskiego – innowacyjne rozwiązania w kreowaniu przyjaznej przestrzeni edukacyjnej z uwzględnieniem potrzeb uczniów oraz otoczenia”.
2. Opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiar robót dołączony do SWZ zawiera zestawienie przewidywanych do wykonania robót w kolejności technologicznej ich wykonywania. Z uwagi na przewidziany charakter wynagrodzenia Wykonawcy (wynagrodzenie kosztorysowe) rozliczenie za wykonane roboty odbywać się będzie na podstawie kosztorysu powykonawczego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45214210-5 - Roboty budowlane w zakresie szkół podstawowych
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na realizację ww. zamówienia cena najkorzystniejszej oferty wynosi 898.102,10 zł. Kwota, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi 821.232,47 zł. W związku z brakiem możliwości zwiększenia kwoty, jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty unieważniono przedmiotowe postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 898102,10
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1312869,38 PLN
| 2022-08-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |