Przebudowa drogi gminnej nr 208007G w miejscowości Nowy Bukowiec

Gmina Stara Kiszewa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00323002
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00323002/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-08-29 10:23
Lokalizacja
Stara Kiszewa, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-41100f4d-f856-11ec-8000-d680d39e541a
Identyfikator
5911600753
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00323002 z dnia 2022-08-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej nr 208007G w miejscowości Nowy Bukowiec

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stara Kiszewa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675244

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ogrodowa 1

1.5.2.) Miejscowość: Stara Kiszewa

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-430

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki

1.5.7.) Numer telefonu: 586876020

1.5.8.) Numer faksu: 586876042

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzadgminy@starakiszewa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.starakiszewa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


administaracja publiczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi gminnej nr 208007G w miejscowości Nowy Bukowiec

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-41100f4d-f856-11ec-8000-d680d39e541a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00323002

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00023519/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja drogi transportu rolnego w miejscowości Nowy Bukowiec

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00232299/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RG-ZP.271.9.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 697118,24 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont drogi gminnej nr 208007G w miejscowości Nowy Bukowiec.
2. W zakres inwestycji wchodzi:
- remont nawierzchni drogi gminnej z tłuczniowej na bitumiczną o łącznej długości 510 mb,
- odtworzenie istniejących rowów przydrożnych,
- regulacja wysokościowa nadziemnych części podziemnego uzbrojenia terenu (studnie i zawory),
- budowę zjazdów indywidualnych,
- karczowanie krzaków z pasa drogowego,
- remont istniejącego przepustu
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera projekt budowlany, specyfikacja techniczna oraz przedmiar robót wraz z planem sytuacyjnym - stanowiące załącznik Nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą ceną znacząco przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. W obecnych uwarunkowaniach budżetu brak jest możliwości zwiększenia środków do kwoty oferty z najniższą ceną. W związku z powyższym Zamawiający zdecydował o unieważnieniu postępowania.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 926169,58 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 929242,72 PLN

2022-08-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane