Przebudowa drogi gminnej nr 208007G w miejscowości Nowy Bukowiec
Gmina Stara Kiszewa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00323010
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00323010/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-29 10:27
- Lokalizacja
- Stara Kiszewa, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9b004430-eb11-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 5911600753
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00323010 z dnia 2022-08-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej nr 208007G w miejscowości Nowy Bukowiec
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stara Kiszewa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675244
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ogrodowa 1
1.5.2.) Miejscowość: Stara Kiszewa
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-430
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki
1.5.7.) Numer telefonu: 58 687-60-20
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzadgminy@starakiszewa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.starakiszewa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
administracja publiczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej nr 208007G w miejscowości Nowy Bukowiec2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9b004430-eb11-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00323010
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00023519/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja drogi transportu rolnego w miejscowości Nowy Bukowiec
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00206838/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RG-ZP.271.8.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 697118,24 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest remont drogi gminnej nr 208007G w miejscowości Nowy Bukowiec.
2. W zakres inwestycji wchodzi:
- remont nawierzchni drogi gminnej z tłuczniowej na bitumiczną o łącznej długości 510 mb,
- odtworzenie istniejących rowów przydrożnych,
- regulacja wysokościowa nadziemnych części podziemnego uzbrojenia terenu (studnie i zawory),
- budowę zjazdów indywidualnych,
- karczowanie krzaków z pasa drogowego,
- remont istniejącego przepustu
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera projekt budowlany, specyfikacja techniczna oraz przedmiar robót wraz z planem sytuacyjnym - stanowiące załącznik Nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną znacząco przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. W obecnych uwarunkowaniach budżetu brak jest możliwości zwiększenia środków do kwoty oferty z najniższą ceną. W związku z powyższym Zamawiający zdecydował o unieważnieniu postępowania.| 2022-08-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |