Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania „Remont dróg powiatowych w miejscowościach Wiercień, Składowice, Gorzyca, Szklary Górne”
POWIAT LUBIŃSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00323028
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-08-29 10:33
- Lokalizacja
- Lubin, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6922340500
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Wykonawcy
4 przyznane
ADRIAN RYNKARLubin, PL
12 300 PLNADRIAN RYNKARLubin, PL
18 450 PLNADRIAN RYNKARLubin, PL
23 370 PLNADRIAN RYNKARLubin, PL
23 370 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.