Remont budynku A przy ul. 1 Maja 14 C w Lublinie będącego w trwałym zarządzie Lubelskiej Wojewódzkiej Komendy Ochotniczych Hufców Pracy

Lubelska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00323185
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00323185/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-08-29 11:19
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c27a7bf3-fe92-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
9461814047
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychKładzenie płytekUsługi związane z odpadami

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00323185 z dnia 2022-08-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont budynku A przy ul. 1 Maja 14 C w Lublinie będącego w trwałym zarządzie Lubelskiej Wojewódzkiej Komendy Ochotniczych Hufców Pracy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Lubelska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy

1.3.) Oddział zamawiającego: Lubelska WK OHP

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 007003467

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lubomelska 1-3

1.5.2.) Miejscowość: Lublin

1.5.3.) Kod pocztowy: 20-072

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: lubelska@ohp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ohplublin.bip.e-zeto.eu/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont budynku A przy ul. 1 Maja 14 C w Lublinie będącego w trwałym zarządzie Lubelskiej Wojewódzkiej Komendy Ochotniczych Hufców Pracy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c27a7bf3-fe92-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00323185

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00078334/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont budynku A przy ul. 1 maja 14 C w Lublinie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00255837/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: LWK.ZAiK.270.05.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 244017,82 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac remontowych w budynku położonym przy ulicy 1 Maja 14 c w Lublinie. Prace prowadzone będą w oparciu o zgłoszenie robót nie wymagających pozwolenia na budowę. W związku z tym Inwestor nie dysponuje pełnym projektem budowlanym, a jedynie rzutami kondygnacji naziemnych wykonanymi w ramach inwentaryzacji budynku.
Budynek wykonany jest w technologii tradycyjnej, murowany, bez podpiwniczenia, parterowy z częściowym piętrem. Pokryty blachodachówką. Budynek jest wyposażony w wodę z miejskiej sieci wodociągowej, kanalizację( w części nie objętej niniejszymi pracami budowlanymi), instalację centralnego ogrzewania z miejskiej sieci ciepłowniczej poprzez węzeł wymiennikowy zlokalizowany
w budynku, energię elektryczną. Budynek składa się z dwóch długich ciągów komunikacyjnych z pomieszczeniami biurowymi połączonych ze sobą dwoma łącznikami.

Dane gabarytowe budynku
a) powierzchni zabudowy budynku 1339,4 m²
b) powierzchnia użytkowa ( parter plus piętro ) 1178,2 m²
c) kubatura budynku 5078,3 m³

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45431000-7 - Kładzenie płytek

90500000-2 - Usługi związane z odpadami

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W dniu 08.08.2022 r. Zamawiający wybrał jako najkorzystniejszą ofertę złożoną przez GOLD BAX Sp. z o.o., ul. Przedwiośnie 3/63, 20-533 Lublin, Zamawiający wezwał ww. Wykonawcę do podpisania umowy, wyznaczając termin jej zawarcia w dniu 19.08.2022 r. o godz. 10:00 w siedzibie Zamawiającego.
W dniu 18.08.2022 r. Wykonawca poinformował Zamawiającego telefonicznie o odstąpieniu od podpisania umowy, Wykonawca nie stawił się również w wyznaczonym przez Zamawiającego miejscu i terminie oraz nie wniósł wymaganego przed podpisaniem umowy zabezpieczenia należytego wykonania umowy.
Wobec powyższego należy uznać, że Wykonawca uchylił się od zawarcia przedmiotowej umowy w sprawie zamówienia publicznego.
W związku z odstąpieniem od podpisania umowy przez GOLD BAX Sp. z o.o., ul. Przedwiośnie 3/63, 20-533 Lublin - cena ofertowa brutto: 333 000,00 zł – zgodnie ze wzorem zawartym w SWZ = 60 pkt, okres gwarancji: 60 miesięcy – zgodnie ze wzorem zawartym w SWZ = 40 pkt., spośród pozostałych ofert niepodlegających odrzuceniu, pozostała oferta Piotr Bartkowski HOMEWAY, ul. Świerkowa 38, 21-003 Ciecierzyn - cena ofertowa brutto: 495 000,00 zł – zgodnie ze wzorem zawartym w SWZ = 40,36 pkt, okres gwarancji: 60 miesięcy – zgodnie ze wzorem zawartym w SWZ = 40 pkt.
Kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia opublikowana przed otwarciem ofert wynosiła 300 000 zł, w związku z czym Zamawiający przed dokonaniem wyboru oferty GOLD BAX Sp. z o.o. zwiększył tę kwotę o 33 000,00 zł. W związku z powyższym kwota jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi 333 000,00 zł, oferta złożona przez Piotr Bartkowski HOMEWAY, ul. Świerkowa 38, 21-003 Ciecierzyn przekracza możliwości finansowe Zamawiającego, Zamawiający nie może zwiększyć środków finansowych do ceny najkorzystniejszej oferty.
2022-08-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane