Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych – DTR na działkach nr gr. 181/2 w miejscowości Smętowo i na nr gr. 181/1 w miejscowości Ręboszewo Gmina Kartuzy
URZĄD MIEJSKI W KARTUZACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00323229
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00323229/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-29 11:35
- Lokalizacja
- Kartuzy, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-840ea079-08e4-11ed-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 5890010583
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00323229 z dnia 2022-08-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych – DTR na działkach nr gr. 181/2 w miejscowości Smętowo i na nr gr. 181/1 w miejscowości Ręboszewo
Gmina Kartuzy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: URZĄD MIEJSKI W KARTUZACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000527546
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Gen. Józefa Hallera 1
1.5.2.) Miejscowość: Kartuzy
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-300
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@poczta.kartuzy.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kartuzy.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/kartuzy1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych – DTR na działkach nr gr. 181/2 w miejscowości Smętowo i na nr gr. 181/1 w miejscowości RęboszewoGmina Kartuzy
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-840ea079-08e4-11ed-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00323229
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00026734/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Przebudowa ul. Łąkowej w Smętowie i Ręboszewie DTR
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00270566/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.25.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 437121,60 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie modernizacji odcinka gminnej drogi dojazdowej do gruntów rolnych przebiegającej na terenie sołectwa Smętowo Chmieleńskie na działce o nr ew. gruntu 181/2 obr. Smętowo, 181/1 obr. Ręboszewo, jedn. ewid. Kartuzy.
2. Zakres prac obejmuje:
1) Roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych (wytyczenie trasy przebiegu drogi oraz geodezyjny powykonawczy jej pomiar i zarejestrowanie jego w Zasobach Geodezyjnych Starostwa Powiatowego w Kartuzach) - trasa dróg
w terenie równinnym i pagórkowatym.
2) Roboty ziemne - mechaniczne profilowanie i zagęszczenie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni w gruncie kat. I-IV
3) Wywóz urobku z korytowania, utylizacja, rozplantowanie jego i posianie trawy.
4) Roboty ziemne -polegające na mechanicznym korytowaniu drogi na całej szerokości jezdni w gruncie kat. I-IV pod płyty yomb.
5) Mechaniczne korytowanie poboczy po obu stronach jezdni na szer.0,50 m.
6) Wykonanie pod płyty yomb podbudowy z kruszywa łamanego gr. 15 cm oraz podkładu żwirowego gr. 10 cm w terenie równinnym.
7) Wykonanie pod płyty yomb podbudowy z kruszywa łamanego gr. 15 cm oraz podkładu betonowego gr. 12 cm w terenie pagórkowatym (wg obmiaru 91,0 m*3,0 m)
8) Układanie mechaniczne i ręczne płyt drogowych wielootworowych typu yomb płyt yomb na szer. 3,0 m na podsypce żwirowej gr. 10 cm lub podkładzie betonowym gr. 12 cm.
9) Wykonanie poboczy po obu stronach jezdni na szer. 0,5 m z kruszywa łamanego na gr. 10 cm.
10) Wykonanie i zamontowanie przy DTR tablicy informacyjnej o wymiarach 120 x 80 cm, wykonana z plabondu na 2 słupkach metalowych. Treść informacji o dofinansowaniu przedmiotowej inwestycji zostanie przekazana Wykonawcy po zawarciu umowy.
3. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określający dokładny zakres oraz wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia, zawarto w dokumentacji technicznej stanowiącej załącznik nr 8 do niniejszej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 400000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 553500,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 400000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Ogólnobudowlana „ARAT” Krzysztof Makurat
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5891255878
7.3.3) Ulica: ul. Kartuska 15
7.3.4) Miejscowość: Staniszewo
7.3.5) Kod pocztowy: 83-328
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-08-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 400000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Wykonawca zobowiązany jest wykonać całość przedmiotu umowy w terminie 60 dni kalendarzowych licząc od dnia przekazania terenu budowy.| 2022-08-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |