„Wykonanie Systemu Kontroli Dostępu w budynku Sądu Rejonowego w Tomaszowie Lubelskim położonym przy ul. Lwowskiej 55”
Sąd Apelacyjny w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00323501
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00323501/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-29 12:54
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b0f8f13f-1d5a-11ed-acbd-46d0480cd9c4
- Identyfikator
- 7121934053
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00323501 z dnia 2022-08-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Wykonanie Systemu Kontroli Dostępu w budynku Sądu Rejonowego w Tomaszowie Lubelskim położonym przy ul. Lwowskiej 55”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Sąd Apelacyjny w Lublinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 004176470
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Obrońców Pokoju 1
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-950
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@lublin.sa.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.lublin.sa.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-zamowienia.ms.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
sprawowanie wymiaru sprawiedliwości
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Wykonanie Systemu Kontroli Dostępu w budynku Sądu Rejonowego w Tomaszowie Lubelskim położonym przy ul. Lwowskiej 55”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b0f8f13f-1d5a-11ed-acbd-46d0480cd9c4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00323501
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00023171/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Wykonanie systemu kontroli dostępu w budynku Sądu Rejonowego w Tomaszowie Lubelskim
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00306647/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie zamówienia z wolnej ręki, o którym mowa w art. 304 oraz art. 305 pkt 2 w zw. z art. 213 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2021 r., poz. 1129 ze zm.), zwanej dalej: ustawą Pzp i przepisów wykonawczych wydanych na jej podstawie, o wartości szacunkowej nie przekraczającej progów unijnych, ponieważ w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym wszystkie złożone oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 i 5 ustawy Pzp, a pierwotne warunki zamówienia w niniejszym postępowaniu nie zostały w istotny sposób zmienione.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-0681ffbb-fd26-11ec-9a86-f6f4c648a056
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Zp 2130-179/22
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 262498,72 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana polegająca na wykonaniu Systemu Kontroli Dostępu w budynku Sądu Rejonowego w Tomaszowie Lubelskim. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Dokumentacja będąca załącznikiem nr 1 do Zaproszenia do negocjacji, w skład której wchodzą:
A) Projekt budowlany Systemu Kontroli Dostępu w budynku Sądu Rejonowego w Tomaszowie Lubelskim przy ul. Lwowskiej 55,
B) Projekt techniczny Systemu Kontroli Dostępu w budynku Sądu Rejonowego w Tomaszowie Lubelskim przy ul. Lwowskiej 55,
C) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych do projektu j.w.,
D) Przedmiary robót (stanowiące funkcję pomocniczą, nie stanowią opisu przedmiotu zamówienia).
UWAGA:
SYSTEM KONTROLI DOSTĘPU MA SPEŁNIAĆ WYMAGANIA STOPNIA 3 (GRADE 3) NORMY PN-EN 60839-11-1 „SYSTEMY ALARMOWE I ELEKTRONICZNE SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ” ORAZ WYTYCZNE DOTYCZĄCE ZABEZPIECZENIA TECHNICZNEGO MINISTERSTWA SPRAWIEDLIWOŚCI, KTÓRE STANOWIĄ ZAŁĄCZNIK NR 1A DO NINIEJSZEGO ZAPROSZENIA.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1, nr 1A i nr 1B do Zaproszenia do negocjacji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45312200-9 - Instalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
42961100-1 - System kontroli dostępu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 329453,58 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 329453,58 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 329453,58 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ELPIE Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 430025688
7.3.3) Ulica: Inżynierska 3
7.3.4) Miejscowość: Lublin
7.3.5) Kod pocztowy: 20-484
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-08-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 329453,58 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 83 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zamówienia udzielono w wyniku negocjacji z jednym Wykonawcą, którego zaproszono do negocjacji.| 2022-08-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |