Budowa świetlic wiejskich i niezbędnej infrastruktury technicznej związanej z budynkami na działkach w miejscowości Śniatowo i Rarwino Gmina Kamień Pomorski

GMINA KAMIEŃ POMORSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00323619
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00323619/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-08-29 13:22
Lokalizacja
Kamień Pomorski, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0d82bbf8-196b-11ed-acbd-46d0480cd9c4
Identyfikator
9860157013
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynkówPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie usuwania glebyInstalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnegoRoboty w zakresie stabilizacji gruntuRoboty konstrukcyjneIzolacja cieplnaKonstrukcje gotoweRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty budowlane w zakresie parkingówRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie kształtowania terenu

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00323619 z dnia 2022-08-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa świetlic wiejskich i niezbędnej infrastruktury technicznej związanej z budynkami na działkach w miejscowości Śniatowo i Rarwino Gmina Kamień Pomorski

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KAMIEŃ POMORSKI

1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Miejski w Kamieniu Pomorskim

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811685585

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Stary Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Kamień Pomorski

1.5.3.) Kod pocztowy: 72-400

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@kamienpomorski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.kamienpomorski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.platformazakupowa.pl/pn/kamienpomorski

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa świetlic wiejskich i niezbędnej infrastruktury technicznej związanej z budynkami na działkach w miejscowości Śniatowo i Rarwino Gmina Kamień Pomorski

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0d82bbf8-196b-11ed-acbd-46d0480cd9c4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00323619

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00029397/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Budowa świetlic wiejskich i niezbędnej infrastruktury technicznej związanej z budynkami na działkach w miejscowości Śniatowo i Rarwino gmina Kamień Pomorski

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00302808/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PIGK.271.30.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w ramach zadania pn. Budowa świetlic wiejskich i niezbędnej infrastruktury technicznej związanej z budynkami na działkach w miejscowości Śniatowo i Rarwino Gmina Kamień Pomorski z podziałem na dwie części:
 Część I
Budowa świetlicy wiejskiej wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną na terenie działki 3/74 w miejscowości Rarwino gmina Kamień Pomorski
2. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną ilość części.
3. Projekt współfinansowany z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych nr Edycja3PGR/2021/3703/PolskiLad z przeznaczeniem na realizację inwestycji: Budowa świetlic wiejskich i niezbędnej infrastruktury technicznej związanej z budynkami na działkach w miejscowości Śniatowo i Rarwino Gmina Kamień Pomorski
4. Zamawiający na podstawie Art. 310 Pzp zastrzega możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane.
5. Wykonawca oświadcza, że zapoznał się z warunkami udzielania dofinansowania z Programu Polski Ład oraz zasadami płatności.
6. Na poczet realizacji przedmiotu zamówienia Zamawiający wypłaci Wykonawcy zaliczkę stanowiącą 2% wartości brutto umowy, w terminie 14 dni od dnia zawarcia umowy. Po otrzymaniu zaliczki Wykonawca niezwłocznie wystawi i przekaże Zamawiającemu fakturę vat zaliczkową.
7. Przed podpisaniem umowy Wykonawca przedłoży Zamawiającemu Harmonogram rzeczowo-finansowy, który powinien przewidywać podział realizacji inwestycji w okresie 8 miesięcy od dnia podpisania umowy.
8. Wykonawca zapewnia finansowanie inwestycji na czas poprzedzający wypłatę środków z Promesy Nr Edycja3PGR/2021/3703/PolskiLad z Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych po zakończeniu realizacji inwestycji, do czasu wypłaty środków na podstawie prawidłowo wystawionej faktury na zasadach wskazanych w projekcie umowy.


Część I – budowa świetlicy w m. Rarwino
1. Zakres prac:
1) Ogrodzenie terenu z paneli na słupkach, stalowych z podmurówką prefabrykowaną,
2) Ogrodzenie z prefabrykatów betonowych,
3) Fundamenty pod zabudowę kontenerową wraz z robotami ziemnymi i warstwami izolacyjnymi,
4) Budynek świetlicy – konstrukcja kontenerowa,
5) Plac manewrowy , miejsca postojowe, chodnik z kostki betonowej wraz z ustawieniem krawężników i obrzeży,
6) Przyłącze kanalizacji sanitarnej,
7) Instalacja kanalizacyjna uzupełniająca wyposażenie zestawu kontenerowego,
8) Przyłącze wodociągowe,
9) Instalacja wodociągowa,
10) Instalacja elektryczna,
11) Grzejniki elektryczne i elektryczny przepływowy podgrzewacz elektryczny,
12) Uporządkowanie terenu – zieleń.
2. Wykonawca w cenie ofertowej ujmie wykonanie tablicy informacyjnej wg załączonego wzoru. Link do materiałów promocyjnych https://www.bgk.pl/polski-lad/edycja-trzecia-pgr/#c21655
Na tablicy należy umieścić poniższą treść:
GMINA KAMIEN POMORSKI
Budowa świetlic wiejskich i niezbędnej infrastruktury technicznej związanej
z budynkami na działkach w miejscowości Śniatowo i Rarwino Gmina Kamień
Pomorski
Dofinansowanie: 1.960.000,00 zł.

W przypadku składania oferty jednocześnie na obydwie części zamówienia Wykonawca w cenie ofertowej ujmie wykonanie 2 szt. tablic informacyjnych tj. 1 szt. dla m. Rarwino i 1 szt. dla m. Śniatowo

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

45111230-9 - Roboty w zakresie stabilizacji gruntu

45223200-8 - Roboty konstrukcyjne

45321000-3 - Izolacja cieplna

45223810-7 - Konstrukcje gotowe

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

4.5.5.) Wartość części: 1000000,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w ramach zadania pn. Budowa świetlic wiejskich i niezbędnej infrastruktury technicznej związanej z budynkami na działkach w miejscowości Śniatowo i Rarwino Gmina Kamień Pomorski z podziałem na dwie części.

 Część II
Budowa świetlicy wiejskiej wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną na terenie działki 96/13 w miejscowości Śniatowo gmina Kamień Pomorski.
2. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną ilość części.
3. Projekt współfinansowany z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych nr Edycja3PGR/2021/3703/PolskiLad z przeznaczeniem na realizację inwestycji: Budowa świetlic wiejskich i niezbędnej infrastruktury technicznej związanej z budynkami na działkach w miejscowości Śniatowo i Rarwino Gmina Kamień Pomorski
4. Zamawiający na podstawie Art. 310 Pzp zastrzega możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane.
5. Wykonawca oświadcza, że zapoznał się z warunkami udzielania dofinansowania z Programu Polski Ład oraz zasadami płatności.
6. Na poczet realizacji przedmiotu zamówienia Zamawiający wypłaci Wykonawcy zaliczkę stanowiącą 2% wartości brutto umowy, w terminie 14 dni od dnia zawarcia umowy. Po otrzymaniu zaliczki Wykonawca niezwłocznie wystawi i przekaże Zamawiającemu fakturę vat zaliczkową.
7. Przed podpisaniem umowy Wykonawca przedłoży Zamawiającemu Harmonogram rzeczowo-finansowy, który powinien przewidywać podział realizacji inwestycji w okresie 8 miesięcy od dnia podpisania umowy.
8. Wykonawca zapewnia finansowanie inwestycji na czas poprzedzający wypłatę środków z Promesy Nr Edycja3PGR/2021/3703/PolskiLad z Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych po zakończeniu realizacji inwestycji, do czasu wypłaty środków na podstawie prawidłowo wystawionej faktury na zasadach wskazanych w projekcie umowy.
Część II – budowa świetlicy w m. Śniatowo
1. Zakres prac:
1) Ogrodzenie terenu z paneli na słupkach, stalowych z podmurówką prefabrykowaną,
2) Ogrodzenie z prefabrykatów betonowych,
3) Fundamenty pod zabudowę kontenerową wraz z robotami ziemnymi i warstwami izolacyjnymi,
4) Budynek świetlicy – konstrukcja kontenerowa,
5) Plac manewrowy , miejsca postojowe, chodnik z kostki betonowej wraz z ustawieniem krawężników i obrzeży,
6) Dostawa i montaż zbiornika bezodpływowego
7) Instalacja kanalizacyjna uzupełniająca wyposażenie zestawu kontenerowego,
8) Przyłącze wodociągowe,
9) Instalacja wodociągowa,
10) Instalacja elektryczna,
11) Grzejniki elektryczne i elektryczny przepływowy podgrzewacz elektryczny,
12) Uporządkowanie terenu – zieleń.
2. Wykonawca w cenie ofertowej ujmie wykonanie tablicy informacyjnej wg załączonego wzoru. Link do materiałów promocyjnych https://www.bgk.pl/polski-lad/edycja-trzecia-pgr/#c21655
Na tablicy należy umieścić poniższą treść:
GMINA KAMIEN POMORSKI
Budowa świetlic wiejskich i niezbędnej infrastruktury technicznej związanej
z budynkami na działkach w miejscowości Śniatowo i Rarwino Gmina Kamień
Pomorski
Dofinansowanie: 1.960.000,00 zł.

W przypadku składania oferty jednocześnie na obydwie części zamówienia Wykonawca w cenie ofertowej ujmie wykonanie 2 szt. tablic informacyjnych tj. 1 szt. dla m. Rarwino i 1 szt. dla m. Śniatowo

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

45111230-9 - Roboty w zakresie stabilizacji gruntu

45223200-8 - Roboty konstrukcyjne

45321000-3 - Izolacja cieplna

45223810-7 - Konstrukcje gotowe

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

4.5.5.) Wartość części: 1000000,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierzył przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierzył przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

2022-08-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane