Rozbudowa drogi powiatowej nr 2128K relacji Rudawa- Brzezinka- Modlniczka w miejscowości Brzezinka, Niegoszowice, Rudawa oraz Rozbudowa drogi gminnej nr 601652K w miejscowości Niegoszowice, Brzezinka.

ZARZĄD DRÓG POWIATU KRAKOWSKIEGO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00323647
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00323647/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-08-29 13:27
Lokalizacja
Batowice, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-96794fb3-f082-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
6772084980
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie burzeniaRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówBudowa nasypówRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie kładzenia rur w kanalizacjiInstalowanie znaków drogowychRoboty w zakresie kopania rowów

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00323647 z dnia 2022-08-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa drogi powiatowej nr 2128K relacji Rudawa- Brzezinka- Modlniczka w miejscowości Brzezinka, Niegoszowice, Rudawa oraz Rozbudowa drogi gminnej nr 601652K w miejscowości Niegoszowice, Brzezinka.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATU KRAKOWSKIEGO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351579270

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Karola Wojtyły 106

1.5.2.) Miejscowość: Batowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-086

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.7.) Numer telefonu: 126221010

1.5.8.) Numer faksu: 126221012

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zdpk.krakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdpk.krakow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.malopolska.pl/zdpkrakowskiego/Article/id,58268.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Drogownictwo

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa drogi powiatowej nr 2128K relacji Rudawa- Brzezinka- Modlniczka w miejscowości Brzezinka, Niegoszowice, Rudawa oraz Rozbudowa drogi gminnej nr 601652K w miejscowości Niegoszowice, Brzezinka.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-96794fb3-f082-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00323647

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00029928/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.12 Przebudowa skrzyżowania DP nr 2128K z drogą gminną nr 601652K w m. Niegoszowice i Rudawa

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00218193/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/261/37/22

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: ,,Rozbudowa drogi powiatowej nr 2128K relacji Rudawa- Brzezinka- Modlniczka w miejscowości Brzezinka, Niegoszowice, Rudawa oraz Rozbudowa drogi gminnej nr 601652K w miejscowości Niegoszowice, Brzezinka.”
Zakres robót obejmuje m.in.:
• Rozbudowę drogi powiatowej nr 2128K klasy Z na odcinku 323,73 m
• Rozbudowę drogi gminnej nr 601652K klasy L na odcinku 45,10m
• Budowę pobocza
• Budowę chodnika
• Budowę rowów odwadniających
• Likwidację rowów
Rozbiórkę 4 istniejących przepustów
Budowę 5 przepustów DN800
• Wykonanie umocnień wylotów
• Budowę 1 zjazdu indywidualnego
• Przebudowę 2 zjazdów indywidualnych
• Przebudowę skrzyżowania drogi powiatowej nr 2128K z drogą gminną nr 601652K
• Budowę dwóch peronów przystankowych z wiatami
• Budowę sieci oświetlenia ulicznego
• Budowę kanału technologicznego
• Przebudowę sieci teletechnicznej
• Budowę odwodnienia- budowa rurowego zbiornika retencyjnego DN600-800, betonowego ścieku trójkątnego, betonowego koryta typu kolejowego, wpustów, przykanalików – kanalizacja deszczowa,
• Rozbiórkę istniejącego odcinka kanalizacji deszczowej L= 29,3 m
• Wykonanie oznakowania poziomego i pionowego dróg oraz montażu urządzeń bezpieczeństwa ruchu zgodnie z organizacją ruchu

W ramach zadania Wykonawca musi przewidzieć ewentualną konieczność prolongaty wszystkich warunków, uzgodnień niezbędnych do realizacji ww. zadania. Koszty związane z prolongowaniem warunków, uzgodnień ponosi Wykonawca.
Wynagrodzenie Wykonawcy obejmuje wszelkie koszty związane ze zmianą przebiegu linii komunikacji zbiorowej wynikającą z wprowadzonej tymczasowej organizacji ruchu.
SOR należy zaktualizować uwzględniając konieczność wymiany wszystkich znaków, również istniejących na nowe. Dołączony do przetargu SOR jest tylko pomocniczy, Zamawiający nie wyklucza konieczności doprojektowania innych znaków wynikających z nowo pozyskanych opinii.
2. Dokładna lokalizacja i zakres robót jest określony w dokumentacji projektowej oraz w Decyzji o Zezwoleniu na Realizację Inwestycji Drogowej nr 3.2022 z dnia 03.02.2022r. znak AB.V.6740.7.5.2021.KM.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45243510-0 - Budowa nasypów

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45255600-5 - Roboty w zakresie kładzenia rur w kanalizacji

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45112100-6 - Roboty w zakresie kopania rowów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt. 3 ustawy PZP ponieważ w niniejszym postępowaniu cena najkorzystniejszej oferty (tj.: 3 561 428,03 zł) przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (tj.: 1 460 527,00 zł).
2022-08-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane