„Budowa parkingu i dróg dojazdowych wokół rozbudowywanego i istniejącego cmentarza w Bielinach wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną” w formule „zaprojektuj i wybuduj”
GMINA BIELINY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00323814
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00323814/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-29 14:06
- Lokalizacja
- Bieliny, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-87bb572c-d697-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 6572398774
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00323814 z dnia 2022-08-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa parkingu i dróg dojazdowych wokół rozbudowywanego i istniejącego cmentarza w Bielinach wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną” w formule „zaprojektuj i wybuduj”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BIELINY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009975
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Partyzantów 17
1.5.2.) Miejscowość: Bieliny
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-004
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: drogo@bieliny.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bieliny.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminabieliny.ezamawiajacy.pl/app/login1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa parkingu i dróg dojazdowych wokół rozbudowywanego i istniejącego cmentarza w Bielinach wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną” w formule „zaprojektuj i wybuduj”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-87bb572c-d697-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00323814
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00012326/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Bieliny jak nowe – rewitalizacja miejscowości gminnej Etap II
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt współfinansowany ze srodków Funduszu Rozwoju regionalnego w ramach RPO WŚ na lata 2014-2020 Oś priorytetowa Rozwój miast Działanie Rewitalizacja obszarów miejskich i wiejskich w ramach projektu Bieliny jak nowe – rewitalizacja miejscowości gminnej Bieliny Etap II2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00165997/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP 271.11.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
a) Opracowanie dokumentacji projektowych - zamiennych w ramach Programu Funkcjonalno-Użytkowego (PFU) wraz z uzyskaniem zezwolenia na rozpoczęcie wykonania robót budowlanych (zmiany uzyskanego przez Inwestora pozwolenia na budowę) oraz wszystkich innych decyzji administracyjnych, uzgodnień i opinii niezbędnych dla zrealizowania zadania inwestycyjnego w tym wykonanie i zatwierdzenie aktualizacji projektu stałej organizacji ruchu oraz wykonanie i zatwierdzenie projektu tymczasowej organizacji ruchu wraz z oznakowaniem robót.
b) Wykonanie robót budowlanych wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą, a w tym m.in.:
• wykonanie drogi dojazdowej do parkingu od skrzyżowania z ulicą Żeromskiego;
• wykonanie drogi dojazdowej pomiędzy starym i nowym cmentarzem;
• wykonanie chodnika przyjezdniowego;
• wykonanie zjazdów na pola;
• wykonanie zjazdów na posesje;
• wykonanie zjazdu na stary cmentarz;
• wykonanie parkingu o nawierzchni asfaltowej na około 31 miejsc postojowych z drogą manewrową;
• wykonanie odwodnienie parkingu, dróg i chodników projektowaną kanalizacją deszczową;
• wykonanie oświetlenie drogi oraz parkingu;
• wykonanie sieci wodociągowej;
• wykonanie przyłącza kanalizacji sanitarnej;
• wykonanie przebudowy lub zabezpieczenie kolidujących urządzeń i sieci istniejącej infrastruktury pod i nadziemnej (sieci energetycznych, teletechnicznych, wodociągowych i kanalizacji sanitarnej)
c) Sprawowanie nadzoru autorskiego.
d) Zawiadomienie właściwego organu o zakończeniu robót budowlanych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71420000-8 - Architektoniczne usługi zagospodarowania terenu
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233140-2 - Roboty drogowe
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45236000-0 - Wyrównywanie terenu
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3431548,24 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3431548,24 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3431548,24 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych ROADSTAR Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 664-231-02-10
7.3.3) Ulica: Pawłów 100
7.3.4) Miejscowość: Pawłów
7.3.5) Kod pocztowy: 27-225
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Wykonanie dokumentacji projektowej przez firmę: Pracownia Projektowa
Sebastian Zatorski
26-026 Bilcza, ul. Rubinowa 6
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-08-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3431548,24 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 11 miesiące
| 2022-08-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |