Przystosowanie pomieszczeń w południowym skrzydle budynku Urzędu Miasta do obsługi stron umożliwiające zachowanie dystansu społecznego celem zmniejszenia ryzyka zakażeń COVID 19

GMINA MIASTA BOCHNIA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00323910
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00323910/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-08-29 14:31
Lokalizacja
Bochnia, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6dc02a0a-fdb9-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
8681001825
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychMeble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszcząceElektryczny sprzęt gospodarstwa domowego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00323910 z dnia 2022-08-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przystosowanie pomieszczeń w południowym skrzydle budynku Urzędu Miasta do obsługi stron umożliwiające zachowanie dystansu społecznego celem zmniejszenia ryzyka zakażeń COVID 19

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTA BOCHNIA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851661033

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kazimierza Wielkiego 2

1.5.2.) Miejscowość: Bochnia

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-700

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.7.) Numer telefonu: 014 61-49-100

1.5.8.) Numer faksu: 014 61-18-399

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@um.bochnia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bochnia.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.malopolska.pl/umbochnia,m,404079,2022.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przystosowanie pomieszczeń w południowym skrzydle budynku Urzędu Miasta do obsługi stron umożliwiające zachowanie dystansu społecznego celem zmniejszenia ryzyka zakażeń COVID 19

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6dc02a0a-fdb9-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00323910

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00027621/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.20 Przystosowanie pomieszczeń w południowym skrzydle budynku Urzędu Miasta do obsługi stron umożliwiające zachowanie dystansu społecznego celem zmniejszenia ryzyka zakażeń CIVID 19

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00244125/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.18.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 565906,01 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia objętego niniejszym postępowaniem jest zadanie pn.: Przystosowanie pomieszczeń w południowym skrzydle budynku Urzędu Miasta do obsługi stron umożliwiające zachowanie dystansu społecznego celem zmniejszenia ryzyka zakażeń COVID 19.
2. Zadanie obejmuje remont pomieszczeń biurowych w tym dostosowane pomieszczeń higieniczno-sanitarnych do potrzeb osób niepełnosprawnych na parterze skrzydła południowego budynku Urzędu Miasta Bochnia z siedzibą przy ul. Kazimierza Wielkiego 2, 32-700 Bochnia.
3. W zakres zamówienia wchodzą:
- roboty budowlane,
- roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych,
- roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne,
- roboty instalacyjne elektryczne,
- wyposażenie pomieszczeń.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają rzuty pomieszczeń wraz z aranżacją mebli oraz przedmiary robót budowlanych i wyposażenia pomieszczeń oraz projektowane postanowienia umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

39000000-2 - Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące

39710000-2 - Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie prawne:
Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 6 ustawy „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego”.
Uzasadnienie faktyczne:
Na stronie prowadzonego postępowania Zamawiający zamieścił w dokumentach postępowania przedmiar - wyposażenie pomieszczeń (pdf), a następnie w odpowiedzi na pytanie wykonawcy zamieścił wersję edytowalną przedmiaru – wyposażenia pomieszczeń. Zamieszczone przedmiary różnią się miedzy sobą, co spowodowało, iż złożone oferty zostały sporządzone na podstawie dwóch różnych przedmiarów. W konsekwencji oferty te są nieporównywalne i nie można doprowadzić do ich porównywalności z zachowaniem zasady uczciwej konkurencji
i równego traktowania wykonawców zgodnie z art. 16 ustawy.
Mając powyższe na uwadze uznać należy, iż zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania zgodnie z powyższym uzasadnieniem prawnym.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

2022-08-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane