Remont kwatery zbiorowej żołnierzy poległych w latach 1939-1945 wraz z tablicami oraz katakumb ze szczątkami więźniów Zamku Lubelskiego wraz z pomnikiem więźniów Zamku Lubelskiego

Gmina Lublin

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00323992
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00323992/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-08-29 14:57
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-94ce87b2-da98-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
9462575811
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie pomników historycznych lub miejsc pamięciRoboty w zakresie kształtowania cmentarzyRoboty renowacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00323992 z dnia 2022-08-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont kwatery zbiorowej żołnierzy poległych w latach 1939-1945 wraz z tablicami oraz katakumb ze szczątkami więźniów Zamku Lubelskiego wraz z pomnikiem więźniów Zamku Lubelskiego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lublin

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019514

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pl. Króla Władysława Łokietka 1

1.5.2.) Miejscowość: Lublin

1.5.3.) Kod pocztowy: 20-109

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@lublin.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://lublin.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont kwatery zbiorowej żołnierzy poległych w latach 1939-1945 wraz z tablicami oraz katakumb ze szczątkami więźniów Zamku Lubelskiego wraz z pomnikiem więźniów Zamku Lubelskiego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-94ce87b2-da98-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00323992

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00337941/41/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.27 Remont kwatery zbiorowej żołnierzy poległych w latach 1939-1945 wraz z tablicami oraz katakumb na cmentarzu przy ul. Unickiej w Lublinie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00217282/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-P-I.271.39.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 687375,73 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres zamówienia obejmuje wykonanie:
1) remontu kwater:
a) prace rozbiórkowe,
b) remont alejek (wymiana asfaltu na kostkę granitową 4x6 cm wraz z krawężnikami granitowymi),
c) założenie trawników w kwaterach,
d) wymiana krzyży betonowych na granitowe (0,75x1,5 m, gr. 10 cm),
2) remontu tablic kwater:
a) zerwanie okładzin granitowych wraz z naprawą podłoża,
b) ułożenie płyt granitowych,
c) naprawa pęknięć w płytach z piaskowca,
d) oczyszczenie i odnowienie napisów,
3) nowej tablicy kwatery:
a) wykonanie słupów z piaskowca (2 elementy),
b) wykonanie nakrywy granitowej,
c) wykonanie nowej tablicy wraz z nazwiskami,
4) remontu katakumb:
a) demontaż i montaż płyt granitowych wraz z oczyszczeniem,
b) naprawa zniszczonej konstrukcji betonowej,
c) wymiana nakrycia tablic z betonowej na granitową,
d) mycie i konserwacja tablic,
e) malowanie elementów betonowych,
5) tablicy informacyjnej wraz z montażem: wykonanie i montaż tablicy informacyjnej (1,80 x 1,20 m) według wytycznych zgodnych z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 7 maja 2021 r. w sprawie określenia działań informacyjnych podejmowanych przez podmioty realizujące zadania finansowe lub dofinansowane z budżetu państwa lub z państwowych funduszy celowych (Dz. U. z 2021 r. poz. 953 ze zm.).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45212314-0 - Roboty budowlane w zakresie pomników historycznych lub miejsc pamięci

45112714-3 - Roboty w zakresie kształtowania cmentarzy

45453100-8 - Roboty renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą ceną spośród pozostałych ofert przewyższa kwotę, którą Zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Cena oferty z najniższą ceną spośród pozostałych ofert wynosi 1 820 341,05 zł brutto, a Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia do ceny tej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2022-08-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane