Remont i modernizacja bieżni okrężnej o długości 400 m na stadionie miejskim w Klimontowie
Gmina Klimontów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00324123
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00324123/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-29 16:03
- Lokalizacja
- Klimontów, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-36a536f9-0e6b-11ed-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 8641729561
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00324123 z dnia 2022-08-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont i modernizacja bieżni okrężnej o długości 400 m na stadionie miejskim w Klimontowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Klimontów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409940
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zysmana 1
1.5.2.) Miejscowość: Klimontów
1.5.3.) Kod pocztowy: 27-640
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.7.) Numer telefonu: 158661006, 158661100,
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: klimontow@klimontow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: klimontow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://klimontow.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont i modernizacja bieżni okrężnej o długości 400 m na stadionie miejskim w Klimontowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-36a536f9-0e6b-11ed-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00324123
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00040152/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Rozwoj ogolnodostepnej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej w Gminie Klimontow poprzez remont i modernizacje biezni - Sportowa Polska 2021
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00284441/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PG.426.15.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest Remont i modernizacja bieżni okrężnej o długości 400 m na stadionie miejskim w Klimontowie.
Etap I obejmuje w szczególności:
1) Roboty rozbiórkowe;
2) Wykonanie podbudowy betonowej z dylatacją 1100 m2;
3) Wykonanie nawierzchni sztucznego rozbiegu z poliuretanu z malowaniem linii 566 m2;
4) Wykonanie obrzeży betonowych z nakładką gumową.
5) Wykonanie odwodnienia;
6) Roboty rozbiórkowe;
7) Wykonanie podbudowy betonowej z dylatacją 362 m2.
Etap II obejmuje w szczególności:
1) Wykonanie nawierzchni sztucznego rozbiegu z poliuretanu z malowaniem linii 544 m2;
2) Wykonanie obrzeży betonowych z nakładką gumową;
3) Wykonanie nawierzchni sztucznego rozbiegu z poliuretanu z malowaniem linii 362 m2;
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa oraz Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót stanowiące załącznik do niniejszego SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212224-2 - Roboty budowlane związane ze stadionami
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia prowadzone postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy z dnia 11.09.2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2021, poz. 1129 z późn. zm.) tj.Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty, unieważnia prowadzone postępowanie.W prowadzonym postępowaniu cena złożonych kolejnych ofert tj.:
1. BELLSPORT GRZEGORZ LESZCZYŃSKI, HUTNICZA 4, 41-923 BYTOM NIP: PL 6262550242 - cena - 1.084.960,28 zł;
2. RADOSŁAW SŁABA SPORT TECHNOLOGIES, Szymanowice Dolne 3, 27-640 Klimontów
NIP: PL 8641548256 - cena - 1.069.485,00 zł
przewyższa kwotę którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację zamówienia tj.
857 509,00 zł.
Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty
| 2022-08-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |