Wykonanie w systemie „zaprojektuj i wybuduj” sieci kanalizacji sanitarnej na działce nr ew. 2206 obręb Jabłonna, ulica boczna od ul. Milenijnej w Jabłonnie, gmina Jabłonna
GMINA JABŁONNA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00324164
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00324164/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-29 16:46
- Lokalizacja
- Jabłonna, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5de89a54-27a7-11ed-b8b2-9a321cc30829
- Identyfikator
- 5361771514
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00324164 z dnia 2022-08-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie w systemie „zaprojektuj i wybuduj” sieci kanalizacji sanitarnej na działce nr ew. 2206 obręb Jabłonna, ulica boczna od ul. Milenijnej w Jabłonnie, gmina Jabłonna
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA JABŁONNA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013270442
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Modlińska 152
1.5.2.) Miejscowość: Jabłonna
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-110
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@jablonna.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://jablonna.pl/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie w systemie „zaprojektuj i wybuduj” sieci kanalizacji sanitarnej na działce nr ew. 2206 obręb Jabłonna, ulica boczna od ul. Milenijnej w Jabłonnie, gmina Jabłonna2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5de89a54-27a7-11ed-b8b2-9a321cc30829
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00324164
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00024615/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.20 Wykonanie odcinka kanalizacji sanitarnej na działce nr ewid. 2206 obręb Jabłonna, ulica Boczna od ul. Milenijnej w Jabłonnie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Udzielenie niniejszego zamówienia zostało przewidziane w ogłoszeniu opublikowanym w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej, nr 2020/S 242-595403 i dotyczyło postepowania prowadzonego w trybie przetargi nieograniczonego pn. WYKONANIE W SYSTEMIE ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ, SIECI WODOCIĄGOWEJ ORAZ SIECI KANALIZACJI SANITARNEJ W ZLEWNI POMPOWNI PD-3 (ZADANIE 15) I PD-5 (ZADANIE 16) W DĄBROWIE CHOTOMOWSKIEJ”, w tym: „Budowa sieci wodociągowej oraz sieci kanalizacji sanitarnej w zlewni pompowni „PD-3” (Zadanie 15) wraz z uzbrojeniem towarzyszącym w rejonie ulic: Wierzbowa, Lipowa, Modrzewiowa, Wspólna w m. Dąbrowa Chotomowska
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.32.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 65000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres niniejszego zadania inwestycyjnego obejmuje zaprojektowanie, uzyskanie stosownych decyzji i pozwoleń oraz wykonanie budowy sieci kanalizacji sanitarnej wraz z uzbrojeniem towarzyszącym na działce nr ewid. 2206 obręb Jabłonna, gmina Jabłonna, w następującym zakresie:
1) Wykonanie projektu budowlanego oraz projektu technicznego sieci kanalizacji sanitarnej zgodnie z koncepcją
Dokumentację projektową należy wykonać zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz zasadami wiedzy technicznej. Dokumentację projektową wraz z uzyskaniem decyzji pozwolenia na budowę, bądź zgłoszeniem robót niewymagających pozwolenia na budowę, należy opracować dla budowy sieci kanalizacji sanitarnej wraz z odejściami do granic przyległych nieruchomości.
2) Budowa odcinka kanalizacji sanitarnej
Odcinek kanalizacji sanitarnej do wybudowania:
a) Odcinek kanalizacji sanitarnej z rur Dz 200 mm PVC SN8 o długości ok. 68,5 m
b) Odcinek kanalizacji sanitarnej z rur Dz 160 mm PVC SN8 o długości ok. 27,0 m
c) Studnia kanalizacyjna 1000 – 1 szt.
d) Studnia kanalizacyjna 425 – 2 szt.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 98400,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 98400,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 98400,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRI KNAUBER Spółka komandytowa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5361842154
7.3.3) Ulica: Warszawska
7.3.4) Miejscowość: Legionowo
7.3.5) Kod pocztowy: 05-120
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-08-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 98400,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-09-30| 2022-08-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |