Adaptacja pracowni transmisyjnych sieci rozległych nr 7 do realizacji podstawy programowej w Zespole Szkół im. Mikołaja Kopernika w Koninie

ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KONINIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00007582
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00007582/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-01-06 12:58
Lokalizacja
Konin, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f7462975-b744-48fd-996c-d436ab190598
Identyfikator
6651087270
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychInstalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnychInstalowanie drzwiRoboty w zakresie podłóg w pomieszczeniach komputerowychRoboty malarskie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00007582 z dnia 2025-01-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Adaptacja pracowni transmisyjnych sieci rozległych nr 7 do realizacji podstawy programowej w Zespole Szkół im. Mikołaja Kopernika w Koninie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KONINIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000182811

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Aleje 1 Maja 22

1.5.2.) Miejscowość: Konin

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-510

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.7.) Numer telefonu: 632424557

1.5.8.) Numer faksu: 632424557

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@kopernik.konin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kopernik.konin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f7462975-b744-48fd-996c-d436ab190598

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Adaptacja pracowni transmisyjnych sieci rozległych nr 7 do realizacji podstawy programowej w Zespole Szkół im. Mikołaja Kopernika w Koninie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f7462975-b744-48fd-996c-d436ab190598

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00007582

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00561464/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Adaptacja pracowni transmisyjnych sieci rozległych nr 7 do realizacji podstawy programowej w Zespole Szkół im. Mikołaja Kopernika w Koninie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt „Transformacja kształcenia zawodowego przyszłością Konina” realizowany w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027 (FEW) współfinansowanego z Funduszu na rzecz Sprawiedliwej Transformacji (FST)

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00561769

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 1/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

W ramach niniejszej inwestycji przewiduje się min.:
- wymianę posadzki w pracowni oraz zapleczu;
- wymianę drzwi do pracowni i zaplecza wraz z dopasowaniem wielkości otworu w murze;
- malowanie ścian i sufitów;
- montaż klimatyzatora typu Multi Split z dwoma jednostkami wewnętrznymi, montaż przewodów i zasilania;
- zbadanie istniejącego zasilania elektrycznego pracowni i wykonanie nowego projektu zasilania;
- wymiana oświetlenia na panele LED;
- wykonanie nowej instalacji elektrycznej i zabezpieczeń;
- wykonanie zasilania nowych drzwi otwieranych na kartę;
- wykonanie instalacji komputerowej dla 12 stanowisk, nauczyciela i szafy rack, z kompletem badań i pomiarów.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 7 do SWZ.
Zamawiający również zamieszcza pomocniczo przedmiar robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45421131-1 - Instalowanie drzwi

45432121-8 - Roboty w zakresie podłóg w pomieszczeniach komputerowych

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 pkt. 2) Zamawiający unieważnia postępowanie jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegają odrzuceniu. W przedmiotowym postepowaniu, w wyznaczonym terminie tj. do dnia 08.11.2024r. do godz. 14.00 wpłynęła jedna oferta. W wyniku badania oferty Wykonawca na wezwania Zamawiającego nie uzupełnił w terminie brakujących podmiotowych środków dowodowych, w wyniku czego jego oferta została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 2) lit. c ustawy Pzp.
2025-01-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane