Przebudowa dróg gminnych na terenie Gminy Przecław w 2022 roku
Gmina Przecław
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00324467
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00324467/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-30 08:54
- Lokalizacja
- Przecław, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e625bdc7-0f1b-11ed-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 8171979911
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00324467 z dnia 2022-08-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg gminnych na terenie Gminy Przecław w 2022 roku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Przecław
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581927
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kilińskiego 7
1.5.2.) Miejscowość: Przecław
1.5.3.) Kod pocztowy: 39-320
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.7.) Numer telefonu: 172276710
1.5.8.) Numer faksu: 175813116
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzadmiejski@przeclaw.org
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bipgminaprzeclaw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bipgminaprzeclaw.pl/przebudowa-drog-gminnych-na-terenie-gminy-przeclaw-w-2022-roku/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dróg gminnych na terenie Gminy Przecław w 2022 roku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e625bdc7-0f1b-11ed-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00324467
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00029091/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Przebudowa dróg gminnych na terenie Gminy Przecław w 2022 roku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00284078/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.271.63.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia obejmuje roboty budowlane: Wykonanie przebudowy dróg gminnych na terenie gminy Przecław na następujących odcinkach:
1) Zadanie nr 1: Przebudowa drogi gminnej nr L000063 na dz. nr ew. gr. 1015/12, 1015/9 w miejscowości Kiełków, długość odcinka drogi 155,0 mb. W ramach przebudowy planuje się wykonanie utwardzenia nawierzchni jezdni (szerokości 3,0 m w km 0+000,00 – 0+155,00 ) z betonu asfaltowego oraz poboczy z kruszywa łamanego. Utwardzenie jezdni zostanie wykonane poprzez: - wzmocnienie podbudowy poboczy warstwą kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5 zagęszczonego do wskaźnika Is=1,0 – grubość 15 cm, szerokość średnio 0,5 m, - wyrównanie istniejącej nawierzchni warstwą kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5 zagęszczonego do wskaźnika zagęszczenia Is=1,0 – grubość średnio 8 cm, - wykonanie warstwy ścieralnej nawierzchni z betonu asfaltowego AC 11 S grubości po zagęszczeniu 6 cm. Dodatkowo wstawienie znaków pionowych 2 szt.
2) Zadanie nr 2: Przebudowa drogi gminnej nr L35 na dz. nr ew. gr. 263, 247/3 w miejscowości Dobrynin, długość odcinka drogi 200 mb. W ramach przebudowy planuje się wykonanie utwardzenia nawierzchni jezdni (szerokości 3,0 m w km 0+140,20 – 0+340,20 ) z betonu asfaltowego oraz poboczy z kruszywa łamanego. Utwardzenie jezdni zostanie wykonane poprzez: - wzmocnienie podbudowy poboczy warstwą kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5 zagęszczonego do wskaźnika Is=1,0 – grubość 30 cm, szerokość średnio 0,5 m, - wyrównanie istniejącej nawierzchni warstwą kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5 zagęszczonego do wskaźnika zagęszczenia Is=1,0 – grubość średnio 8 cm, - wykonanie warstwy ścieralnej nawierzchni z betonu asfaltowego AC 11 S grubości po zagęszczeniu 6 cm. Dodatkowo wstawienie znaków pionowych 2 szt.
3) Zadanie nr 3: Przebudowa drogi gminnej L000037 na dz. nr ew. gr. 887, 1090 w miejscowości Dobrynin, długość odcinka drogi 214,00 mb. W ramach przebudowy planuje się wykonanie utwardzenia nawierzchni jezdni (szerokości 3,0 m w km 0+000,00 – 0+214,00 ) z betonu asfaltowego oraz poboczy z kruszywa łamanego. Utwardzenie jezdni zostanie wykonane poprzez: - wzmocnienie podbudowy jezdni warstwą kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5 zagęszczonego do wskaźnika Is=1,0 – grubość 15 cm, na całej szerokości jezdni z poboczami, - wyrównanie istniejącej nawierzchni warstwą kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5 zagęszczonego do wskaźnika zagęszczenia Is=1,0 – grubość średnio 8 cm, - wykonanie warstwy ścieralnej nawierzchni z betonu asfaltowego AC 11 S grubości po zagęszczeniu 6 cm. Dodatkowo wstawienie znaków pionowych 2 szt.
4) Zadanie nr 4: Przebudowa drogi gminnej L000032 na dz. nr ew. gr. 1224, 938 w miejscowości Dobrynin, długość odcinka drogi 176,43 mb. W ramach przebudowy planuje się wykonanie utwardzenia nawierzchni jezdni (szerokości 3,0 m w km 0+064,35 – 0+240,88 ) z betonu asfaltowego oraz poboczy z kruszywa łamanego. Utwardzenie jezdni zostanie wykonane poprzez: - wzmocnienie podbudowy jezdni warstwą kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5 zagęszczonego do wskaźnika Is=1,0 – grubość 15 cm, na całej szerokości jezdni z poboczami, - wyrównanie istniejącej nawierzchni warstwą kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5 zagęszczonego do wskaźnika zagęszczenia Is=1,0 – grubość średnio 8 cm, - wykonanie warstwy ścieralnej nawierzchni z betonu asfaltowego AC 11 S grubości po zagęszczeniu 6 cm. Dodatkowo wstawienie znaków pionowych 2 szt.
5) Zadanie nr 5: Przebudowa drogi gminnej L54 na dz. nr ew. gr. 216/2, 140/1, 292, 2717 w miejscowości Łączki Brzeskie , długość odcinka drogi 352,46 mb. W ramach przebudowy planuje się wykonanie utwardzenia nawierzchni jezdni (szerokości 3,0 m w km 0+000,00 – 0+352,46 ) z betonu asfaltowego oraz poboczy z kruszywa łamanego. Utwardzenie jezdni zostanie wykonane poprzez: - wzmocnienie podbudowy jezdni warstwą kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5 zagęszczonego do wskaźnika Is=1,0 – grubość 15 cm, na całej szerokości jezdni z poboczami, - wyrównanie istniejącej nawierzchni warstwą kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5 zagęszczonego do wskaźnika zagęszczenia Is=1,0 – grubość średnio 8 cm, - wykonanie warstwy ścieralnej nawierzchni z betonu asfaltowego AC 11 S grubości po zagęszczeniu 6 cm. W ramach zadania należy wykonać zjazd o nawierzchni z betonu asfaltowego na drogę gminną nr 292, wykonać wymianę zniszczonej nawierzchni na fragmencie istn. jezdni na dz. 216/2 oraz wstawić bariery ochronne stalowe jednostronne typu SP-05/2 wraz z dwoma zakończeniami typu „rogal” (bariery po stronie lewej 7 m i prawej 7m na przepuście na kanale w km 0+009,90 drogi). Dodatkowo wstawienie znaków pionowych 2 szt.
6) Zadanie nr 6: Przebudowa drogi gminnej nr G00010.3 na dz. nr ew. gr. 380 w miejscowości Podole - na dł. odcinka drogi 180,0 mb. W ramach przebudowy planuje się wykonanie utwardzenia nawierzchni jezdni (szerokości 3,5 m w km 0+000,00 – 0+180,00 ) z betonu asfaltowego oraz korytka ściekowego z lewej strony jezdni i poboczy z kruszywa łamanego. Utwardzenie jezdni zostanie wykonane poprzez: - wzmocnienie podbudowy jezdni warstwą kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5 zagęszczonego do wskaźnika Is=1,0 – grubość 18 cm, na całej szerokości jezdni z poboczami, - wyrównanie istniejącej nawierzchni warstwą kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5 zagęszczonego do wskaźnika zagęszczenia Is=1,0 – grubość średnio 8 cm, - wykonanie warstwy ścieralnej nawierzchni z betonu asfaltowego AC 11 S grubości po zagęszczeniu 6 cm. W ramach zadania należy wykonać po lewej stronie drogi ścieki z elementów betonowych - korytko eliptyczne 50x60x15 cm na ławie betonowej oraz wykonać regulację pionową studzienek kanalizacyjnych z wymianą pokryw – 2 szt. Dodatkowo wstawienie znaków pionowych 2 szt.
7) Zadanie nr 7: Przebudowa drogi gminnej nr U00008 ( ul. Przemysłowa ) na dz. nr ew. gr. 867, 860, 861, 855 w miejscowości Błonie w km 0+000 do 0+266,88 na dł. odcinka drogi 266,88 mb z korytkiem odwadniającym i mijanką, szer. pobocza 0,5 m, oraz w km 0+549,81 do 0+755,09 na szer. 3,5m z poboczami 0,5 m na długości 205,28 m. W ramach przebudowy planuje się wykonanie utwardzenia nawierzchni jezdni (szerokości 3,0 m w km 0+000,00 – 0+266,88 ) z betonu asfaltowego oraz korytka ściekowego z lewej strony jezdni i poboczy z kruszywa łamanego. Utwardzenie jezdni zostanie wykonane poprzez: - wzmocnienie podbudowy jezdni warstwą kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5 zagęszczonego do wskaźnika Is=1,0 – grubość 4,5 cm, na całej szerokości jezdni z poboczami, - wyrównanie istniejącej nawierzchni warstwą kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5 zagęszczonego do wskaźnika zagęszczenia Is=1,0 – grubość średnio 8 cm, - wykonanie warstwy ścieralnej nawierzchni z betonu asfaltowego AC 11 S grubości po zagęszczeniu 6 cm. W ramach zadania w km 0+000,00 – 0+266,88 należy wykonac po lewej stronie drogi ścieki z elementów betonowych - korytko eliptyczne 50x60x15 cm na ławie betonowej oraz wykonac regulację pionową studzienek kanalizacyjnych z wymianą pokryw – 2 szt. Dodatkowo wstawienie znaków pionowych 9 szt. W ramach przebudowy planuje się wykonanie utwardzenia nawierzchni jezdni (szerokości 3,5 m w km 0+549,81 do 0+755,09) z betonu asfaltowego poboczy z kruszywa łamanego. Utwardzenie jezdni zostanie wykonane poprzez: - wzmocnienie podbudowy jezdni warstwą kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5 zagęszczonego do wskaźnika Is=1,0 – grubość 8,0 cm, na całej szerokości jezdni z poboczami, - wykonanie warstwy ścieralnej nawierzchni z betonu asfaltowego AC 11 S grubości po zagęszczeniu 6 cm.
8) Zadanie nr 8: Przebudowa drogi gminnej na dz. nr ew. gr. 1018, 346 w miejscowości Tuszyma , długość odcinka drogi 123,0 mb. W ramach przebudowy planuje się wykonanie utwardzenia nawierzchni jezdni (szerokości 2,5 m w km 0+000,00 – 0+123,00 ) z betonu asfaltowego oraz poboczy z kruszywa łamanego. Utwardzenie jezdni zostanie wykonane poprzez: - wzmocnienie podbudowy jezdni warstwą kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5 zagęszczonego do wskaźnika Is=1,0 – grubość 15 cm, na całej szerokości jezdni z poboczami, - wyrównanie istniejącej nawierzchni warstwą kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5 zagęszczonego do wskaźnika zagęszczenia Is=1,0 – grubość średnio 8 cm, - wykonanie warstwy ścieralnej nawierzchni z betonu asfaltowego AC 11 S grubości po zagęszczeniu 6 cm. Dodatkowo wstawienie znaków pionowych 2 szt.
9) Zadanie nr 9: Przebudowa drogi gminnej nr L00017 na dz. Nr ew. gr. 2805, 2806, 2798 w miejscowości Tuszyma, na dz. nr ew. gr. 373 w Pustkowie w pasie drogowym, długość odcinka drogi 85,42 mb + 135,03 mb. W ramach przebudowy planuje się wykonanie utwardzenia nawierzchni jezdni (szerokości 3,0 m w km 0+449,00 – 0+669,45 ) z betonu asfaltowego oraz poboczy z kruszywa łamanego. Utwardzenie jezdni zostanie wykonane poprzez: - wzmocnienie podbudowy poboczy warstwą kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5 zagęszczonego do wskaźnika Is=1,0 – grubość 30 cm, szerokość średnio 0,5 m, - wyrównanie istniejącej nawierzchni warstwą kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5 zagęszczonego do wskaźnika zagęszczenia Is=1,0 – grubość średnio 8 cm, - wykonanie warstwy ścieralnej nawierzchni z betonu asfaltowego AC 11 S grubości po zagęszczeniu 6 cm. Dodatkowo wstawienie znaków pionowych 2 szt.
10) Zadanie nr 10: Przebudowa drogi gminnej nr L00030 na dz. nr ew. gr. 1168 w miejscowości Biały Bór , długość odcinka drogi 261,37 mb. W ramach przebudowy planuje się wykonanie utwardzenia nawierzchni jezdni (szerokości 3,0 m w km 0+582,00 – 0+843,37 ) z betonu asfaltowego oraz poboczy z kruszywa łamanego.
Ze względu na ograniczoną ilość znaków, pozostałe informacje znajdują się w Rozdziale 4 SWZ postępowania.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia kwotę 1 040 659,91 zł brutto. W prowadzonym postępowaniu przetargowym wpłynęły trzy oferta, z czego oferta z najniższą ceną na kwotę 1 202 569,88 zł. Wobec powyższego, że oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, Zamawiający unieważnia postępowanie.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1202569,88 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1618318,10 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-08-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |