„Modernizacja zewnętrznej sieci kanalizacji sanitarnej, deszczowej, technologicznej i wodociągowej przy budynkach Wydziału Chemii UMK, przy ul. Gagarina 7 w Toruniu”.

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00324482
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00324482/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-08-30 08:58
Lokalizacja
Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1712bff5-1258-11ed-8c68-c68bc3dc99bc
Identyfikator
8790177291
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00324482 z dnia 2022-08-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja zewnętrznej sieci kanalizacji sanitarnej, deszczowej, technologicznej i wodociągowej przy budynkach Wydziału Chemii UMK, przy
ul. Gagarina 7 w Toruniu”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001324

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Gagarina 11

1.5.2.) Miejscowość: Toruń

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-100

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@umk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.umk.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.umk.pl/zamowienia/przetargi/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Modernizacja zewnętrznej sieci kanalizacji sanitarnej, deszczowej, technologicznej i wodociągowej przy budynkach Wydziału Chemii UMK, przy
ul. Gagarina 7 w Toruniu”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1712bff5-1258-11ed-8c68-c68bc3dc99bc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00324482

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00280951/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Modernizacja zewnętrznej sieci kanalizacji sanitarnej, deszczowej, technologicznej i wodociągowej -II etap na Wydziale Chemii.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00294371/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 90-DZP.261.103.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja zewnętrznej sieci kanalizacji sanitarnej, deszczowej, technologicznej i wodociągowej przy budynkach Wydziału Chemii UMK, przy ul. Gagarina 7 w Toruniu.
2. Zakres prac oraz wymagania dotyczące wykonania zamawianych robót stanowi dokumentacja techniczna zawarta w Załączniku nr 8 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 ust. 1 pkt 2 Ustawy. Jedyna złożona w postępowaniu oferta podlega odrzuceniu.

Uzasadnienie faktyczne i prawne odrzucenia oferty Wykonawcy: COI Sp. z.o.o., ul. M. Skłodowskiej Curie 73, 87-100 Toruń:
Wykonawca złożył ofertę w postaci elektronicznej ale nie opatrzył jej podpisem elektronicznym, tj.: podpisem zaufanym lub podpisem osobistym (podpis osobisty to zaawansowany podpis elektroniczny) lub podpisem kwalifikowanym.
Zgodnie z art. 63 ust. 2 Ustawy, w postępowaniu o udzielenie zamówienia o wartości mniejszej niż progi unijne ofertę, oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 Ustawy, składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym.
Zamawiający odrzuca ofertę Wykonawcy na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 3 Ustawy jako niezgodną z Ustawą.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 571950,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 571950,00 PLN

2022-08-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane