Zagospodarowanie przestrzeni publicznej przy boisku sportowym w Galewicach
Gmina Galewice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00007594
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00007594/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-01-06 14:35
- Lokalizacja
- Galewice, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-17f56a54-e023-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 9970132876
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00007594 z dnia 2025-01-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie przestrzeni publicznej przy boisku sportowym
w Galewicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Galewice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855073
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wieluńska 5
1.5.2.) Miejscowość: Galewice
1.5.3.) Kod pocztowy: 98-405
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.7.) Numer telefonu: 627838618
1.5.8.) Numer faksu: 627838625
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@galewice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.galewice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/7573871.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie przestrzeni publicznej przy boisku sportowymw Galewicach
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-17f56a54-e023-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00007594
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00025723/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Zagospodarowanie przestrzeni publicznej przy boisku sportowym w Galewicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00187095
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIiRG. ZPP.1.1.IG.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. „Zagospodarowanie przestrzeni publicznej przy boisku sportowym w Galewicach”. Zakres zadania obejmuje budowę, przygotowanie nawierzchni, dostawę, montaż, wykonanie nasadzeń, uzupełnienia oświetlenia terenu wraz z przekazaniem do eksploatacji oraz obsługę gwarancyjną i serwisową zgodnie z projektem budowlanym.
Teren przewidziany na realizacje inwestycji stanowi niezagospodarowany teren przylegający do gminnego boiska sportowego. Obszar jest płaski, od strony zachodniej sąsiaduje z zbiornikiem wodnym. Od strony wschodniej znajdują się trybuny boiska na nawierzchni utwardzonej z płyt betonowych wraz z oświetleniem oraz płyta boiska o nawierzchni trawiastej.
W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie wykonać komplet dostaw, prac budowlanych i usług koniecznych do przeprowadzenia przedsięwzięcia, łącznie ze skutecznym przeprowadzeniem formalności związanych z oddaniem do użytkowania i przekazania Zamawiającemu. Wykonawca w swoim zakresie ujmie także te prace dodatkowe i elementy, które nie zostały wyszczególnione, lecz są ważne bądź niezbędne dla poprawnego funkcjonowania oraz wymaganych prac konserwacyjnych jak również dla uzyskania gwarancji.
Wykonawca zobowiązany jest udzielić gwarancji na wykonane roboty budowlane oraz zamontowane urządzenia i materiały na okres wskazany z formularzu oferty. Minimalny okres gwarancji wynosi 36 miesięcy. Udzielając gwarancji wykonawca zapewnia bezpłatne czynności przeglądów gwarancyjnych i materiałów eksploatacyjnych związanych z tymi przeglądami w okresie udzielonej gwarancji na cały przedmiot zamówienia, więc powinien te koszty uwzględnić w wynagrodzeniu. Przeglądy będą odbywały się minimum raz w roku chyba, że gwarancja producenta danego materiału lub urządzenia wymaga częstszych przeglądów.
2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty został w Projekcie Budowlanym, Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót, Przedmiarze robót i Mapie poglądowej zakresu zadania stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Do przedmiotu zamówienia zastosowanie mają następujące zadania z projektu budowlanego, które obejmują budowę, przygotowanie nawierzchni, budowę, dostawę i montaż :
a) Zestaw street – workout,
b) Piramida linowa,
c) Skałka spinaczkowa,
d) Zestaw sprawnościowy,
e) Ławki,
f) Kosz do segregacji odpadów,
g) Tablica z regulaminem,
h) Latarnie oświetleniowe z zasileniem oświetlenia,
i) Zagospodarowanie zielenią, nawierzchnią trawiasta , nawierzchnią z mat przerostowych oraz zakup roślin, posadzenie roślin w miejscach wytyczonych w projekcie budowlanym, zaprawienie dołów ziemią urodzajną żyzną lub kompostową, podlanie po posadzeniu, opalikowanie nasadzeń drzew przy użyciu jednego palika w celu stabilizacji, przekazania informacji na temat okresu i sposobu prawidłowej pielęgnacji nasadzonych drzew i krzewów.
W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi również demontaż i utylizacja istniejących urządzeń i elementów małej architektury wraz z fundamentami.
Szczegóły zawiera SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
45233293-9 - Instalowanie mebli ulicznych
45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający ogłoszeniem nr 2023/BZP 00187095/01 z dnia 2023-04-21 wszcząłpostępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na zadanie: „Zagospodarowanie
przestrzeni publicznej przy boisku sportowym w Galewicach” wyznaczając jednocześnie termin
na składanie ofert do dnia 10 maja 2023 roku do godziny 11.00. W terminie tym nie złożono
żadnej oferty. Mając na uwadze powyższe, Zamawiający zmuszony był unieważnić postępowanie na podstawie art. 255 pkt. 1) ustawy Pzp.
| 2025-01-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |