Oddymianie budynku laboratoryjno-biurowo-warsztatowo-magazynowego przy ul. Roberta de Plelo w Gdańsku, dz. nr 41, obręb 073.

Uniwersytet Morski w Gdyni

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00324533
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00324533/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-08-30 09:15
Lokalizacja
Gdynia, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2ae65ed7-17c5-11ed-acbd-46d0480cd9c4
Identyfikator
5860012873
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne przeciwpożaroweRoboty budowlane w zakresie konstrukcjiRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00324533 z dnia 2022-08-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Oddymianie budynku laboratoryjno-biurowo-warsztatowo-magazynowego przy ul. Roberta de Plelo w Gdańsku, dz. nr 41, obręb 073.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Morski w Gdyni

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000145112

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Morska 81-87

1.5.2.) Miejscowość: Gdynia

1.5.3.) Kod pocztowy: 81-225

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.7.) Numer telefonu: 55-86-421

1.5.8.) Numer faksu: 7412250

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubl@umg.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umg.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.umg.edu.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Oddymianie budynku laboratoryjno-biurowo-warsztatowo-magazynowego przy ul. Roberta de Plelo w Gdańsku, dz. nr 41, obręb 073.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2ae65ed7-17c5-11ed-acbd-46d0480cd9c4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00324533

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00010973/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 remonty - budynek Roberta de Plelo, Gdańsk

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00298603/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: CRZP/139/2022/AZP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 7260927 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zmówienia jest wykonanie oddymiania budynku laboratoryjno-biurowo-warsztatowo-magazynowego przy ul. Roberta de Plelo w Gdańsku, dz. nr 41, obręb 073.

Roboty prowadzone będą na terenie budowy inwestycji Budowa budynku laboratoryjno-biurowo-warsztatowo-magazynowego i obiektów towarzyszących przy ul. Roberta de Plelo w Gdańku, dz. nr 41, obręb 073 oraz działkach sąsiednich nr 30/2, 31, 40 i 42 obręb nr 073. Inwestycja jest w trakcie realizacji na podstawie decyzji pozwolenie na budowę z dnia 23.06.2017r nr 152/2017/DM.
Wykonawca zobowiązany będzie do uzgadniania terminów i zakresów wykonywanych prac z Wykonawcą realizującym w/w Inwestycję.

W budynku oddymiania jest dwukondygnacyjna komunikacja z podziałem na 4 strefy dymowe:
- SD1 pomiędzy osiami 7-14
- SD2 pomiędzy osiami 14-20,
- SD3 pomiędzy osiami 21-26,
- SD4. pomiędzy osiami 26-35.

W budynku występują sufity pełne na wysokości 3,0 m. Łączna wysokość budynku wynosi 7,97 m. Strefy dymowe są oddzielone od siebie przegrodami na pełną wysokość. Drzwi dostępne z powierzchni oddymianych wyposażone są w samozamykacze.

Oddymianie komunikacji B1/02/1.1 i B1/02/2.1 - strefa dymowa SD1
Komunikacja B1/02/1.1. i B1/02/2.1 jest to korytarz z antresolą i wolnostojącymi schodami przy jednej ze ścian - strefa dymowa SD1. Korytarz nie przylega do ściany zewnętrznej dlatego zastosowano napowietrzanie poprzez kanały wentylacyjne prowadzone z dachu. Do oddymiania służą wentylatory mechaniczne zamontowane na dachu.

Oddymianie komunikacji B1/02/1.3 i B1/02/2.2 - strefa dymowa SD2

Komunikacja B1/02/1.3 i B1/02/2.2 jest to holl wejściowy z antresolą i wolnostojącymi schodami przy jednej ze ścian - strefa dymowa SD2
Komunikacja B1/02/1.3 i B1/02/2.2 jest napowietrzana grawitacyjnie poprzez okno i drzwi zlokalizowane na parterze oraz oddymiana mechanicznie poprzez wentylatory usytuowane na dachu w centralnej części komunikacji.
Do napowietrzania służą drzwi w witrynie W1 o powierzchni 4,2 m2 otwierane siłownikiem oraz okno O-5P o powierzchni 1,3 m2 otwierane siłownikiem. Do oddymiania służą wentylatory mechaniczne.

Oddymianie komunikacji B2/02/1.1 - strefa dymowa SD3.
Komunikacja B2/02/1.1 jest to holl wejściowy z wolnostojącymi schodami przy jednej ze ścian - strefa dymowa SD3.
Komunikacja B2/02/1.1 jest napowietrzana grawitacyjnie poprzez drzwi zlokalizowane na parterze oraz oddymiana mechanicznie poprzez wentylatory usytuowane na dachu w centralnej części komunikacji.
Do napowietrzania służą drzwi w witrynie W2 o powierzchni 4,2 m2 otwierane siłownikiem oraz drzwi witryny W3 o powierzchni 4,2 m2 otwierane siłownikiem. Do oddymiania służą wentylatory mechaniczne zlokalizowane na dachu.
Oddymianie komunikacji B2/02/1.2 i B1/02/2.3 - strefa dymowa SD4.
Komunikacja B2/02/1.2 i B2/02/2.3 jest to korytarz z antresolą i wolnostojącymi schodami przy jednej ze ścian - strefa dymowa SD4. Korytarz nie przylega do ściany zewnętrznej dlatego zastosowano napowietrzanie poprzez kanały wentylacyjne prowadzone z dachu oraz drzwi do napowietrzania. Do oddymiania służą wentylatory mechaniczne zamontowane na dachu.
Do napowietrzania służą drzwi zewnętrzne DZ1 o powierzchni 2,4 m2 otwierane siłownikiem oraz drzwi wewnętrzne korytarza D4' i D12*K2 otwierane siłownikiem, jak również kanały wentylacyjne do napowietrzania prowadzone z dachu. Do oddymiania służą wentylatory mechaniczne zlokalizowane na dachu.

Oddymianie klatek schodowych - za pośrednictwem klap oddymiających KL 1 i KL2

Wykonawca zobowiązany jest wykonać roboty budowlane będące przedmiotem zamówienia na podstawie:

" projektu wykonawczy oddymiania branży architektonicznej,
" projektu wykonawczy oddymiania branży elektrycznej,
" projektu wykonawczy oddymiania branży telekomunikacyjnej,
" projektu wykonawczy oddymiania branży sanitarnej,
" STWiORB dla w/w branż.

Zakres zamówienia obejmuje również dostawę i montaż stolarki drzwiowej DZU4K1 oraz DZP4K1 wraz z asortymentem wskazanym na zestawieniu stolarki oraz dostawę i montaż siłowników do następujących drzwi, witryn i okien : W-1K2, W-2, W-3, DZ1K2, D4", D13*K2, O-5P.

Zakres zamówienia nie obejmuje modyfikacji instalacji odbiorczych gniazd i oświetlenia - branża elektryczna oraz modyfikacji instalacji niskoprądowych w zakresie zmian aranżacji związanych z oddymianiem - branża teletechniczna.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe

45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Art. 255 pkt. 3 Oferta przewyższa kwotę, jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Brak zgody na zwiększenie.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6482885,97 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6482885,97 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2022-08-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane