Budowa stadionu lekkoatletycznego przy II LO w Chełmie
Miasto Chełm
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00324622
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00324622/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-30 09:35
- Lokalizacja
- Chełm, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d5c35577-1897-11ed-acbd-46d0480cd9c4
- Identyfikator
- 5632167582
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00324622 z dnia 2022-08-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa stadionu lekkoatletycznego przy II LO w Chełmie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Chełm
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110198238
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lubelska 65
1.5.2.) Miejscowość: Chełm
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-100
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@umchelm.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.chelm.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://umchelm.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa stadionu lekkoatletycznego przy II LO w Chełmie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d5c35577-1897-11ed-acbd-46d0480cd9c4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00324622
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00020815/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Budowa stadionu lekkoatletycznego przy II LO w Chełmie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00300553/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.5.39.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:
budowa stadionu lekkoatletycznego przy II LO w Chełmie.
Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje:
a) budowę stadionu lekkoatletycznego, boiska piłkarskiego, budynków magazynowych, trybuny, ogrodzenia, chodników, oświetlenia, odwodnienia oraz przebudowę sieci kanalizacji sanitarnej w ramach zadania „Budowa stadionu lekkoatletycznego przy II LO w Chełmie” zgodnie z pozwoleniem na budowę Decyzja Nr 3/21 z dnia 23.03.2021r. (DAGI – AB.6740.42.2021),
b) budowę przyłącza kanalizacji deszczowej w pasie drogowym ul. Rejowieckiej w Chełmie (DK 12) zgodnie z zaświadczeniem IF-I.7843.3.10.2021.AM z dnia 15.04.2021 r. Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie,
c) remont pomieszczeń szatniowo-sanitarnych w ramach zadania „Budowa stadionu lekkoatletycznego przy II LO w Chełmie” zgodnie z pismem DAGI.AB.9743.5.2021 z dnia 03.03.2021r.
d) uzyskanie Świadectwa PZLA dla stadionu kategorii VA.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45421141-4 - Instalowanie przegród
45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg
45410000-4 - Tynkowanie
45432200-6 - Wykładanie i tapetowanie ścian
45442100-8 - Roboty malarskie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych
39100000-3 - Meble
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Przedmiotowe postępowanie ulega unieważnieniu w oparciu o art. 255 pkt 3) ustawy, ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.Ceny określone we wszystkich złożonych ofertach nie mieszczą się w limicie ustalonym przez Zamawiającego. Po dokonanej analizie możliwości finansowej jednostki Zamawiający uznał, że nie jest możliwe zwiększenie kwoty pokrycia finansowego.
| 2022-08-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |