Remont dachu budynku Szkoły Podstawowej nr 8 przy ul. Matejki 29 w Nowej Soli.

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 IM. JANUSZA KORCZAKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00324852
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00324852/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-08-30 10:37
Lokalizacja
Nowa Sól, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c2781673-098a-11ed-8000-d680d39e541a
Identyfikator
9251531604
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wykonywanie pokryć dachowychOchrona odgromowa

Wykonawcy

1 przyznane

TADEUSZ PISKORZWOLSZTYN, PL · lot 0
156 031,56 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00324852 z dnia 2022-08-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dachu budynku Szkoły Podstawowej nr 8 przy ul. Matejki 29 w Nowej Soli.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 IM. JANUSZA KORCZAKA

1.3.) Oddział zamawiającego: SP8

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970570640

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Matejki 29

1.5.2.) Miejscowość: Nowa Sól

1.5.3.) Kod pocztowy: 67-100

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: osemka_nsol@poczta.onet.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sp8nowasol.edupage.org

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://nowasol.pl/zamowienia-publiczne/kategorie-zamowien/powyzej-130tys-zl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont dachu budynku Szkoły Podstawowej nr 8 przy ul. Matejki 29 w Nowej Soli.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c2781673-098a-11ed-8000-d680d39e541a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00324852

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00240411/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont dachu budynku Szkoły Podstawowej nr 8 przy ul. Matejki 29 w Nowej Soli.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00272593/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SP8.271.2.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont dachu budynku Szkoły Podstawowej nr 8 przy ul. Matejki 29 w Nowej Soli.
Przedmiot zamówienia obejmuje m.in.: rozebranie obróbek blacharskich – 55,5 m2, rozbiórka pokrycia z papy – 51 m2, pokrycie dachu papą zgrzewalną podkładową – 51 m2, pokrycie papą termozgrzewalną nawierzchniową – 511 m2, docieplenie stropodachu szatni granulatem z wełny mineralnej metodą wdmuchiwania – 211 m2, wykonanie obróbek blacharskich z blachy powlekanej, montaż rynien i rur spustowych, wymiana instalacji piorunochronnej, wymiana wentylatorów dachowych wraz z doprowadzeniem instalacji elektrycznej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45312310-3 - Ochrona odgromowa

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 156031,56 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 172200,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 156031,56 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Remontowo-Budowlany "Blach-Dek" Tadeusz Piskorz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 970500160

7.3.3) Ulica: Sturnego 38

7.3.4) Miejscowość: Wolsztyn

7.3.5) Kod pocztowy: 64-200

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-08-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 156031,56 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni

2022-08-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane