Prace remontowe i awaryjne na ulicach miejskich w Wadowicach w 2022 roku
Gmina Wadowice - Urząd Miejski w Wadowicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00324872
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00324872/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-30 10:43
- Lokalizacja
- Wadowice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a83560a3-0290-11ed-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 5511003597
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00324872 z dnia 2022-08-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Prace remontowe i awaryjne na ulicach miejskich w Wadowicach w 2022 roku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wadowice - Urząd Miejski w Wadowicach
1.3.) Oddział zamawiającego: Wydział Zamówień Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000526423
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. Jana Pawła II 23
1.5.2.) Miejscowość: Wadowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-100
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.7.) Numer telefonu: 48 33 873 18 11
1.5.8.) Numer faksu: 48 33 873 18 15
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umwadowice@wadowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wadowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania/d8d85fa5-0859-4c1c-8075-1cb4b0824595 oraz https://bip.malopolska.pl/umwadowice,m,401458,2022.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Prace remontowe i awaryjne na ulicach miejskich w Wadowicach w 2022 roku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a83560a3-0290-11ed-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00324872
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00028783/16/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Prace remontowe i awaryjne na ulicach miejskich w Wadowicach w 2022 r
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00254376/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.271.48.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 116260,16 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: „Prace remontowe i awaryjne na ulicach miejskich w Wadowicach w 2022 r.”, w ramach którego Zamawiający przewiduje do wykonania:
1. Remonty obiektów z betonu;
2. Regulacja pionowa studzienek i włazów kanałowych oraz zaworów wodociągowych i gazowych;
3. Wymiana wpustów ulicznych żeliwnych;
4. Uzupełnienie brakujących włazów kanałowych i kratek ściekowych;
5. Remont nawierzchni tłuczniowych ;
6. Czyszczenie rowów ;
7. Czyszczenie przepustów ;
8. Usuwanie zapadlisk w chodniku z płyt betonowych 50x50x7;
9. Usuwanie zapadlisk w chodniku z kostki betonowej o gr. 6cm;
10. Usuwanie zapadlisk w chodniku z kostki betonowej o gr. 8cm ;
11. Remont przepustu;
12. Usuwanie zapadlisk w jezdni;
13. Wymiana krawężników ;
14. Wymiana obrzeży;
15. Rozbiórka nawierzchni betonowej ;
16. Naprawa odwodnienia liniowego;
17. Naprawa sieci kanalizacji deszczowej ;
18. Roboty ziemne;
19. Umacnianie dna rowów i skarp płytami ażurowymi.
Dodatkowo zamówienie obejmuje:
1. urządzenie zaplecza budowy,
2. urządzenie placu budowy,
3. wykonania tymczasowego zasilania placu budowy w wodę i energię elektryczną (jeżeli wystąpi taka potrzeba) oraz zawarcia umowy z dostawcami w/w mediów na czas realizacji zadania (jeżeli wystąpi taka potrzeba),
4. przywrócenie do stanu pierwotnego zajętych dla realizacji przedmiotu zamówienia terenów,
5. zabezpieczenie robót pod względem bhp oraz bezpieczeństwa osób trzecich,
6. przekazanie Zamawiającemu atestów na wszystkie wbudowane materiały drogowe w tym kruszywo.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
90470000-2 - Usługi czyszczenia kanałów ściekowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 149128,89 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 149128,89 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 149128,89 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY Tadeusz Brudny
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 551-000-04-73
7.3.3) Ulica: Łękawica
7.3.4) Miejscowość: Klecza Górna
7.3.5) Kod pocztowy: 34-124
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-08-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 149128,89 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-12-098.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-08-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |