Remont pokrycia dachowego w Szkole Podstawowej im. Kazimierza Odnowiciela w Pobiedziskach

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAZIMIERZA ODNOWICIELA W POBIEDZISKACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00325338
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00325338/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-08-30 13:18
Lokalizacja
Pobiedziska, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bcbdf60c-14e7-11ed-b950-8227d40187e8
Identyfikator
7841760842
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneNaprawa i konserwacja dachów

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00325338 z dnia 2022-08-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pokrycia dachowego w Szkole Podstawowej im. Kazimierza Odnowiciela w Pobiedziskach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAZIMIERZA ODNOWICIELA W POBIEDZISKACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000264130

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kostrzyńska 23

1.5.2.) Miejscowość: Pobiedziska

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-010

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pobiedziska.szkola.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://pobiedziska.szkola.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont pokrycia dachowego w Szkole Podstawowej im. Kazimierza Odnowiciela w Pobiedziskach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bcbdf60c-14e7-11ed-b950-8227d40187e8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00325338

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00045411/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 REMONT DACHU KOMPLEKSU EDUKACYJNO-SPORTOWEGO SZKOŁY PODSTAWOWEJ W POBIEDZISKACH

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00294987/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/04/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Roboty remontowe - DACH NAD SALĄ GIMNASTYCZNĄ wraz z prawem opcji zgodnym ze złożoną ofertą.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający informuje o unieważnieniu postępowania na podstawie art. 255 ust. 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2022r. poz. 1710, zwanej w dalszej treści PZP), z powodu tego iż, cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
2022-08-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane