Dostosowanie toalet do potrzeb osób niepełnosprawnych w ramach poprawy efektywności energetycznej w wybranych obiektach użyteczności publicznej na terenie Powiatu Sztumskiego
Powiat Sztumski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00325403
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00325403/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-30 13:36
- Lokalizacja
- Sztum, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5f6f8ccd-16de-11ed-b950-8227d40187e8
- Identyfikator
- 5792230929
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00325403 z dnia 2022-08-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostosowanie toalet do potrzeb osób niepełnosprawnych w ramach poprawy efektywności energetycznej w wybranych obiektach użyteczności publicznej na terenie Powiatu Sztumskiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Sztumski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 192638080
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 31
1.5.2.) Miejscowość: Sztum
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-400
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.7.) Numer telefonu: 55-267-74-20
1.5.8.) Numer faksu: 55-267-74-42
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: organizacyjny@powiatsztumski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatsztumski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/sp_sztum1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostosowanie toalet do potrzeb osób niepełnosprawnych w ramach poprawy efektywności energetycznej w wybranych obiektach użyteczności publicznej na terenie Powiatu Sztumskiego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5f6f8ccd-16de-11ed-b950-8227d40187e8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00325403
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00036796/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Dostosowanie toalet do potrzeb osób niepełnosprawnych w budynkach PCPR, ZS Sztum, Starostwa Powiatowego w Sztumie, SOSW Kołoząb w ramach RFIL
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00295207/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.272.11.2022.DA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I – Adaptacja toalety do potrzeb osób niepełnosprawnych w budynku Starostwa Powiatowego w Sztumie.a) Dokumentacja dla adaptacji toalety do potrzeb osób niepełnosprawnych
w budynku Starostwa Powiatowego w Sztumie, znajdującego się przy ulicy Mickiewicza 31, 82-400 Sztum przewiduje między innymi wykonanie następującego zakresu robót budowlanych:
• Skucie istniejącej posadzki;
• Skucie glazury ściennej;
• Wyburzenie ścianki działowej;
• Wykonanie nowej instalacji sanitarnej kanalizacji, w.z., c.w.u. oraz podłączeń instalacyjnych do istniejących pionów;
• Wykonanie nowej instalacji elektrycznej.
• Naprawę istniejącej wylewki.
b) Zadanie współfinansowane z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.
c) Szczegółowy zakres prac określa dokumentacja składająca się m.in. z: projektu technicznego, projektu architektoniczno – budowlanego, STWiORB oraz pomocniczo przedmiaru robót, stanowiąca załącznik nr 7A do SWZ.
1. Realizacja przedmiotu umowy odbywać się będzie przy obiektach czynnych. Należy zatem przewidzieć prowadzenie prac budowlanych przy zabezpieczeniu powierzchni pod komunikację oraz zabezpieczenie terenu budowy przed dostępem osób postronnych.
2. Zakres rzeczowy przedsięwzięcia obejmuje również wszystkie czynności i koszty wynikające z opisu przedmiotu zamówienia, sztuki budowlanej, uzyskanie dopuszczenia do eksploatacji zainstalowanych urządzeń oraz koszty związane z urządzeniem, utrzymaniem
i zabezpieczeniem terenu budowy. Wykonawca podczas realizacji zamówienia zapewni możliwość korzystania z obiektu Użytkownikowi.
3. Do Wykonawcy wyłonionego w niniejszym postępowaniu przetargowym będzie należało:
a) Uzyskanie niezbędnych pozwoleń administracyjnych, wszelkich niezbędnych i wymaganych inwentaryzacji.
b) Stosowanie się do poleceń Przedstawiciela Zamawiającego potwierdzonych wpisem do Dziennika Robót Budowlanych, zgodnych z przepisami prawa i postanowieniami Umowy,
4. Zadanie będzie realizowane zgodnie z harmonogramem robót opracowanym przez Wykonawcę wyłonionego w przetargu. Harmonogram będzie wymagał uzgodnienia z inspektorem nadzoru i zatwierdzenia przez Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
4.5.5.) Wartość części: 23024,41 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II – Adaptacja toalety do potrzeb osób niepełnosprawnych w budynku Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Sztumie.a) Dokumentacja dla adaptacji toalety do potrzeb osób niepełnosprawnych
w budynku Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Sztumie, znajdującego się na Osiedlu Sierakowskich 15, 82-400 Sztum przewiduje między innymi wykonanie następującego zakresu robót budowlanych:
• Skucie istniejącej posadzki;
• Skucie glazury ściennej;
• Wyburzenie ścianek działowych;
• Wykonanie nowej instalacji sanitarnej kanalizacji, w.z., c.w.u. oraz podłączeń instalacyjnych do istniejących pionów;
• Wykonanie nowej instalacji elektrycznej.
• Naprawa istniejącej wylewki.
b) Zadanie współfinansowane z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.
c) Szczegółowy zakres prac określa dokumentacja składająca się m.in. z: projektu technicznego, projektu architektoniczno – budowlanego, STWiORB oraz pomocniczo przedmiaru robót, stanowiąca załącznik nr 7B do SWZ.
1. Realizacja przedmiotu umowy odbywać się będzie przy obiektach czynnych. Należy zatem przewidzieć prowadzenie prac budowlanych przy zabezpieczeniu powierzchni pod komunikację oraz zabezpieczenie terenu budowy przed dostępem osób postronnych.
2. Zakres rzeczowy przedsięwzięcia obejmuje również wszystkie czynności i koszty wynikające z opisu przedmiotu zamówienia, sztuki budowlanej, uzyskanie dopuszczenia do eksploatacji zainstalowanych urządzeń oraz koszty związane z urządzeniem, utrzymaniem
i zabezpieczeniem terenu budowy. Wykonawca podczas realizacji zamówienia zapewni możliwość korzystania z obiektu Użytkownikowi.
3. Do Wykonawcy wyłonionego w niniejszym postępowaniu przetargowym będzie należało:
a) Uzyskanie niezbędnych pozwoleń administracyjnych, wszelkich niezbędnych i wymaganych inwentaryzacji.
b) Stosowanie się do poleceń Przedstawiciela Zamawiającego potwierdzonych wpisem do Dziennika Robót Budowlanych, zgodnych z przepisami prawa i postanowieniami Umowy,
4. Zadanie będzie realizowane zgodnie z harmonogramem robót opracowanym przez Wykonawcę wyłonionego w przetargu. Harmonogram będzie wymagał uzgodnienia z inspektorem nadzoru i zatwierdzenia przez Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
4.5.5.) Wartość części: 26271,71 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część III- Adaptacja toalety do potrzeb osób niepełnosprawnych w budynku Zespołu Szkół im. Jana Kasprowicza w Sztumie.a) Dokumentacja dla adaptacji toalety do potrzeb osób niepełnosprawnych
w budynku Zespołu Szkół im. Jana Kasprowicza w Sztumie, znajdującego się przy ulicy Kasprowicza 3, 82-400 Sztum przewiduje między innymi wykonanie następującego zakresu robót budowlanych:
• Skucie istniejącej posadzki wraz z wylewką;
• Skucie glazury ściennej;
• Demontaż obudowy pionu kanalizacyjnego;
• Wykonanie nowej instalacji sanitarnej kanalizacji, w.z., c.w.u. oraz podłączeń instalacyjnych do istniejących pionów;
• Wykonanie nowej instalacji elektrycznej.
b) Zadanie współfinansowane z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.
c) Szczegółowy zakres prac określa dokumentacja składająca się m.in. z: projektu technicznego, projektu architektoniczno – budowlanego, STWiORB oraz pomocniczo przedmiaru robót stanowiąca załącznik nr 7C do SWZ.
1. Realizacja przedmiotu umowy odbywać się będzie przy obiektach czynnych. Należy zatem przewidzieć prowadzenie prac budowlanych przy zabezpieczeniu powierzchni pod komunikację oraz zabezpieczenie terenu budowy przed dostępem osób postronnych.
2. Zakres rzeczowy przedsięwzięcia obejmuje również wszystkie czynności i koszty wynikające z opisu przedmiotu zamówienia, sztuki budowlanej, uzyskanie dopuszczenia do eksploatacji zainstalowanych urządzeń oraz koszty związane z urządzeniem, utrzymaniem
i zabezpieczeniem terenu budowy. Wykonawca podczas realizacji zamówienia zapewni możliwość korzystania z obiektu Użytkownikowi.
3. Do Wykonawcy wyłonionego w niniejszym postępowaniu przetargowym będzie należało:
a) Uzyskanie niezbędnych pozwoleń administracyjnych, wszelkich niezbędnych i wymaganych inwentaryzacji.
b) Stosowanie się do poleceń Przedstawiciela Zamawiającego potwierdzonych wpisem do Dziennika Robót Budowlanych, zgodnych z przepisami prawa i postanowieniami Umowy,
4. Zadanie będzie realizowane zgodnie z harmonogramem robót opracowanym przez Wykonawcę wyłonionego w przetargu. Harmonogram będzie wymagał uzgodnienia z inspektorem nadzoru i zatwierdzenia przez Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
4.5.5.) Wartość części: 24405,95 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część IV – Adaptacja toalety do potrzeb osób niepełnosprawnych w budynku Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Kołozębiu.a) Dokumentacja dla adaptacji toalety do potrzeb osób niepełnosprawnych
w budynku Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Kołozębiu, znajdującego się w miejscowości Kołoząb 10, 82-433 Mikołajki Pomorskie przewiduje między innymi wykonanie następującego zakresu robót budowlanych:
• Skucie istniejącej posadzki;
• Skucie glazury ściennej;
• Wyburzenie ścianek działowych;
• Wykonanie nowej instalacji sanitarnej kanalizacji, w.z., c.w.u. oraz podłączeń instalacyjnych do istniejących pionów;
• Wykonanie nowej instalacji elektrycznej;
• Naprawa istniejącej wylewki;
• Montaż kabin sanitarnych systemowych.
b) Zadanie współfinansowane z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych
c) Szczegółowy zakres prac określa dokumentacja składająca się m.in. z: projektu technicznego, projektu architektoniczno – budowlanego, STWiORB oraz pomocniczo przedmiaru robót, stanowiąca załącznik nr 7D do SWZ.
1. Realizacja przedmiotu umowy odbywać się będzie przy obiektach czynnych. Należy zatem przewidzieć prowadzenie prac budowlanych przy zabezpieczeniu powierzchni pod komunikację oraz zabezpieczenie terenu budowy przed dostępem osób postronnych.
2. Zakres rzeczowy przedsięwzięcia obejmuje również wszystkie czynności i koszty wynikające z opisu przedmiotu zamówienia, sztuki budowlanej, uzyskanie dopuszczenia do eksploatacji zainstalowanych urządzeń oraz koszty związane z urządzeniem, utrzymaniem
i zabezpieczeniem terenu budowy. Wykonawca podczas realizacji zamówienia zapewni możliwość korzystania z obiektu Użytkownikowi.
3. Do Wykonawcy wyłonionego w niniejszym postępowaniu przetargowym będzie należało:
a) Uzyskanie niezbędnych pozwoleń administracyjnych, wszelkich niezbędnych i wymaganych inwentaryzacji.
b) Stosowanie się do poleceń Przedstawiciela Zamawiającego potwierdzonych wpisem do Dziennika Robót Budowlanych, zgodnych z przepisami prawa i postanowieniami Umowy,
4. Zadanie będzie realizowane zgodnie z harmonogramem robót opracowanym przez Wykonawcę wyłonionego w przetargu. Harmonogram będzie wymagał uzgodnienia z inspektorem nadzoru i zatwierdzenia przez Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
4.5.5.) Wartość części: 125924,14 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przekracza kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 253588,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 253588,50 PLN
| 2022-08-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |