Wykonanie trzech odcinków oświetlenia drogowego na terenie Gminy Czudec w miejscowości Wyżne oraz Przedmieście Czudeckie

Gmina Czudec

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00325531
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00325531/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-08-30 15:06
Lokalizacja
Czudec, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e6d6f577-ee0f-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
8191565093
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Wykonawcy

1 przyznane

ANETA LIWOSZŚwierzowa Polska, PL · lot 0
159 300,01 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00325531 z dnia 2022-08-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie trzech odcinków oświetlenia drogowego na terenie Gminy Czudec w miejscowości Wyżne oraz Przedmieście Czudeckie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Czudec

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690582170

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Starowiejska 6

1.5.2.) Miejscowość: Czudec

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-120

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.7.) Numer telefonu: 17 71 72 100

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@czudec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.czudec.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie trzech odcinków oświetlenia drogowego na terenie Gminy Czudec w miejscowości Wyżne oraz Przedmieście Czudeckie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e6d6f577-ee0f-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00325531

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00061962/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Budowa oświetlenia na terenie Gminy Czudec

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00212474/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.4.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie trzech odcinków oświetlenia drogowego na terenie Gminy Czudec:
Odcinek 1: „Budowa sieci elektroenergetycznej nN do 1kV oświetlenia drogowego w miejscowości Wyżne (Rzeki), gm. Czudec” – etap I. Należy wykonać kablowy odcinek oświetlenia drogowego o długości ok. 317 m oraz 6 szt. latarni oświetleniowych, składający z trzech obwodów oświetleniowych: L5/1/WO do SO, L1/2/WO do SO i wraz z szafą SO.
Odcinek 2: „Budowa sieci elektroenergetycznej oświetlenia ulicznego w miejscowości Przedmieście Czudecki” (Przedmieście Czudeckie - Budy Babickie) – etap I. Należy wykonać kablowy odcinek oświetlenia drogowego o długości ok. 124 m, składający się z 4 szt. latarni oświetleniowych słupa nr L1/1/WO do słupa nr L3/2/WO wraz z szafą SO i zasilaniem z istniejącego układu pomiarowego.
Odcinek 3: „Budowa sieci elektroenergetycznej nN do 1kV oświetlenia drogowego w miejscowości Przedmieście Czudeckie” Wola – etap I”. Należy wykonać kablowy odcinek oświetlenia drogowego o długości ok. 176 m składający się z 3 szt. latarni oświetleniowych, od istniejącego słupa nr 1/WO do słupa nr L3/2/WO oraz wymianę opraw na słupach 1/WO, 2/WO i 3/WO.
Do kalkulacji kosztów należy dla wszystkich odcinków oświetlenia przyjąć słupy stalowe ocynkowane.
Wykonawca w ramach zamówienia wykona konieczną przycinkę lub wycinkę drzew kolidujących z trasą oświetlenia, zamontuje zegary sterujące (zgodne z obecnie stosowanymi na terenie gminy), przygotuje komplet dokumentacji powykonawczej wymaganej zapisami prawa budowlanego, niezbędnej do uzyskania pozwolenia na użytkowanie lub zgłoszenia zakończenia budowy.
Przy wycenie robót objętych zamówieniem należy kierować się przedmiarami robót oraz projektem budowlanym w zakresie wynikającym z opisu przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 159300,01 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 159300,01 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 159300,01 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F.H.U. ALMAX Aneta Liwosz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6841419870

7.3.4) Miejscowość: Świerzowa Polska

7.3.5) Kod pocztowy: 38-457

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-08-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 159300,01 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

2022-08-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane