Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowościach Bartniki i Wandolin na terenie Gminy Przasnysz – etap II

GMINA PRZASNYSZ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00325801
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00325801/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-08-30 22:14
Lokalizacja
Przasnysz, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-05103e10-1111-11ed-a35f-e2885ab918a3
Identyfikator
7611535277
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznychRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00325801 z dnia 2022-08-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowościach
Bartniki i Wandolin na terenie Gminy Przasnysz – etap II

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PRZASNYSZ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550667830

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. św. Stanisława Kostki 5

1.5.2.) Miejscowość: Przasnysz

1.5.3.) Kod pocztowy: 06-300

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugprzasnysz@przasnysz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.przasnysz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://www.bip.przasnysz.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowościach
Bartniki i Wandolin na terenie Gminy Przasnysz – etap II

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-05103e10-1111-11ed-a35f-e2885ab918a3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00325801

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00031879/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowościach Bartniki i Wandolin na terenie Gminy Przasnysz- etap II

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00285520/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZ.271.18.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa kanalizacji sanitarnej Bartnikach o łącznej długości ok. 5 368,00 m, obejmującej m. in. sieć kanalizacji grawitacyjnej i tłocznej oraz 3 kpl. przepompowni ścieków strefowych - zlewnie P3C, P3D i P3E. W ramach sieci kanalizacyjnej wykonane zostaną m. in. roboty: ziemne, odwodnieniowe, montażowe, drogowe. Wykonawca w ramach zadania zobowiązany jest do wykonania wszystkich prac niezbędnych do prawidłowej realizacji zamówienia, w tym m. in.:
1) obsługi geodezyjnej,
2) wykonania i wprowadzenia czasowej organizacji ruchu,
3) uporządkowania terenu robót, w tym m. in. wywóz nadmiaru urobku z wykopów.
Koszty kamerowania ułożenia kanałów leżą po stronie Inwestora (Zamawiającego), Wykonawca nie uwzględnia tych kosztów w kalkulacji ceny ofertowej; do obowiązków Wykonawcy należy oczyszczenie kanałów przed rozpoczęciem kamerowania wraz z oczyszczeniem rur osłonowych, które również będą kontrolowane.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

2022-08-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane