Przebudowa (adaptacja) budynku byłej placówki bankowej na przychodnię podstawowej opieki medycznej w Popówku.
Gmina Oborniki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00326208
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00326208/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-31 09:20
- Lokalizacja
- Oborniki, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8a553175-0341-11ed-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 6060081962
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00326208 z dnia 2022-08-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa (adaptacja) budynku byłej placówki bankowej na przychodnię podstawowej opieki medycznej w Popówku.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Oborniki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258804
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Marszałka Józefa Piłsudskiego 76
1.5.2.) Miejscowość: Oborniki
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-600
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@um.oborniki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.oborniki.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/ http://bip.umoborniki.nv.pl/m,64,zamowienia-publiczne.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa (adaptacja) budynku byłej placówki bankowej na przychodnię podstawowej opieki medycznej w Popówku.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8a553175-0341-11ed-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00326208
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00026746/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Adaptacja pomieszczeń budynku w Popówku na potrzeby przychodni lekarza rodzinnego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00257864/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.21.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa (adaptacja) budynku byłej placówki bankowej na przychodnię podstawowej opieki medycznej w Popówku.
2. Inwestycja polega na przebudowie i zmianie sposobu użytkowania budynku filii placówki bankowej na przychodnię lekarską w miejscowości Popówko, gm. Oborniki. Obiekt jednokondygnacyjny, niepodpiwniczony, kryty dachem stromym, kopertowym. Ponadto w zakres opracowania wpisuje się zbiornik na gaz płynny.
3. W ramach planowanej inwestycji projektuje się:
1) przebudowę budynku w zakresie m.in.:
• zamurowanie istniejącego i wykonanie nowego (w miejscu istniejącego okna) wejścia do budynku;
• zlikwidowanie daszka nad „starym” wejściem głównym;
• powiększenie okien od strony zachodniej;
• docieplenie ścian budynku dodatkowymi styropianu grafitowego;
• zmiana układu pomieszczeń w budynku (wyburzenie i wykonanie nowych ścian działowych, demontaż i wykonanie nowego sufitu podwieszanego, demontaż i wykonanie nowych posadzek);
2) wykonanie przyłącza sieci kanalizacji sanitarnej, dostosowanie instalacji sanitarnych do nowego układu pomieszczeń, przystosowanie pomieszczenia do montażu kotła na LPG;
3) wykonanie przyłącza sieci gazowej, instalacji gazowej wraz montażem kotła, zbiornika na gaz płynny oraz armatury gazowej;
4) miejsca postojowe dla samochodów osobowych w granicach działki (w tym 1 miejsce dla osób niepełnosprawnych).
4. Infrastruktura techniczna - przyłączenie budynku do sieci z istniejących przyłączy mediów. Odprowadzanie i zagospodarowanie wód deszczowych z budynku powierzchniowo po terenie działki. Projektowana inwestycja nie zmienia ukształtowania terenu oraz nie wpływa na naturalny spływ wód opadowych.
5. Zestawienie powierzchni :
a) powierzchnia zabudowy projektowanego budynku 76,74 m2,
b) powierzchnia istniejących utwardzeń 316,30 m2,
c) powierzchnia biologicznie czynna 888,96 m2.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45321000-3 - Izolacja cieplna
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 406737,33 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 406737,33 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 406737,33 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Ogólnobudowlana Maciej Olech
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7631842083
7.3.3) Ulica: WINIARY 12
7.3.4) Miejscowość: POŁAJEWO
7.3.5) Kod pocztowy: 64-710
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-08-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 406737,33 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-11-248.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |