Budowa 24-rodzinnego budynku na działce nr 421, 422, 423 w obrębie geodezyjnym nr 7, przy ul. Struga w Bartoszycach.
Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. w Bartoszycach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00326278
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00326278/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-31 09:39
- Lokalizacja
- Bartoszyce, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a8d80850-0d78-11ed-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 7431734118
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00326278 z dnia 2022-08-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa 24-rodzinnego budynku na działce nr 421, 422, 423 w obrębie geodezyjnym nr 7,
przy ul. Struga w Bartoszycach.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. w Bartoszycach
1.3.) Oddział zamawiającego: Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. w Bartoszycach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510997470
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gen. J. Bema 40/108
1.5.2.) Miejscowość: Bartoszyce
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-200
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bip@tbs-bartoszyce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tbs.bartoszyce.info.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a8d80850-0d78-11ed-8000-d680d39e541a1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - instytucja gospodarki budżetowej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa 24-rodzinnego budynku na działce nr 421, 422, 423 w obrębie geodezyjnym nr 7,przy ul. Struga w Bartoszycach.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a8d80850-0d78-11ed-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00326278
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00278568/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa 24-rodzinnego budynku na działce nr 421, 422, 423 w obrębie geodezyjnym nr 7, przy ul. Struga w Bartoszycach.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00279063/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 3983739,84 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wybudowanie wolnostojącego budynku 24-rodzinnego, dwuklatkowego, czterokondygnacyjnego, całkowicie podpiwniczonego wraz z towarzyszącą mu infrastrukturą, na działce nr 421, 422, 423 w obrębie geodezyjnym nr 7 w Bartoszycach.
2. Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części. Zamawiający udziela zamówienia w częściach, a każde z nich stanowi przedmiot odrębnego postępowania przetargowego.
3. Szczegółowy opis, zakres zamówienia znajduje się w Dokumentacji technicznej – Załącznik nr 5 do SWZ, na którą składają się projekty budowlane, opisy, rysunki, opracowania i inne dokumenty określające zakres robót oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych.
4. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45211340-4 - Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W prowadzonym postępowaniu cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny oferty najkorzystniejszej| 2022-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |