Przebudowa drogi gminnej nr 106353R w km 0+014,27 – 0+942,75 w m. Podgrodzie.

Gmina Dębica

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00326450
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00326450/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-08-31 10:11
Lokalizacja
Dębica, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-57313090-fcee-11ec-8000-d680d39e541a
Identyfikator
8722216736
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWO-MOSTOWE SPÓŁKA AKCYJNADębica, PL · lot 0
3 214 213,54 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00326450 z dnia 2022-08-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej nr 106353R w km 0+014,27 – 0+942,75 w m. Podgrodzie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dębica

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851661056

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Stefana Batorego 13

1.5.2.) Miejscowość: Dębica

1.5.3.) Kod pocztowy: 39-200

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.7.) Numer telefonu: 14 680 33 10, 14 680 33 42

1.5.8.) Numer faksu: 14 680 33 36

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@ugdebica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugdebica.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi gminnej nr 106353R w km 0+014,27 – 0+942,75 w m. Podgrodzie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-57313090-fcee-11ec-8000-d680d39e541a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00326450

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00038472/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Przebudowa drogi gminnej nr 106353R w km 0+014,27 – 0+942,75 w m. Podgrodzie.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00240229/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WI.271.10.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 2563311,78 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem inwestycji jest przebudowa drogi gminnej publicznej polegająca na przebudowie jezdni na długości 928,48 mb, usunięcie kolizji na odcinkach sieci gazowej wysokiego ciśnienia, sieci elektroenergetycznej. Wzdłuż drogi zostaną wykonane chodniki o łącznej długości 360 mb (kilometraż od 571,96 do 930). W celu podniesienia poziomu bezpieczeństwa pieszych użytkowników przebudowywanej drogi zostaną wykonane dwa przejścia dla pieszych z oświetleniem. Wykonana także zostanie sieć kanalizacji deszczowej która będzie odprowadzała nadmiar wód opadowych z powierzchni jezdni o długości 340 mb. Zakres ten wynika z przedmiaru robót. Cała inwestycja mieści się w działkach: nr ewid. 74, 72/1, 71/5, 71/26, 71/24, 71/18,71/14, 71/17, 387/1, 388/1, 389/1, 390/1, 391/5, 435, 407/4, 438/1, 408/1, obr. 0009 Podgrodzie – zakres został pokazany na projekcie zagospodarowania terenu linią granicy pasa drogowego jak w legendzie.
Należy przyjąć (jak w przedmiarze) kategorię ruchu KR-3. Pod chodnik należy wykonać stabilizację betonową Rm=1,5MPa. Ziemię z odhumusowania terenu można wykorzystać do humusowania skarp, natomiast destrukt z frezowania jest własnością Zamawiającego i należy go przewieźć do Pustyni na działkę gminną obok stadionu MULKS. Zakres robót nie obejmuje robót związanych z zabezpieczeniem, przebudową i budową gazociągu niskiego i średniego ciśnienia.

Opis przedmiotu zamówienia stanowi:
a) dokumentacja projektowa tj. :
- dokumenty umożliwiające jednoznaczne określenie rodzaju i zakresu robót podstawowych oraz uwarunkowań i dokładnej lokalizacji ich wykonywania - opis przedmiotu zamówienia, projekt budowlano-wykonawczy, projekt
zagospodarowania terenu, mapy,
- przedmiar robót, oraz
b) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót,
- wykonane przez: Dariusz Lula

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3214213,54 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4420000,01 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3214213,54 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Drogowo- Mostowe Spółka Akcyjna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 691757950

7.3.3) Ulica: Drogowców 1

7.3.4) Miejscowość: Dębica

7.3.5) Kod pocztowy: 39-200

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Cytat z oferty:
"1) części zamówienia dla potencjalnych podwykonawców: roboty przygotowawcze, rozbiórkowe, ziemne, brukarskie, wykończeniowe, kanał technologiczny, oznakowanie, zabezpieczenie istniejących sieci, roboty branży kanalizacyjnej.
2) na tym etapie postępowania podwykonawcy nie są znani."

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-08-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3214213,54 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane