Rekonstrukcja zabytkowego budynku na filię biblioteczną

Biblioteka Publiczna Gminy Michałowice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00326585
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00326585/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-08-31 10:37
Lokalizacja
Michałowice, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-06c6141b-feab-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
5130141960
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemnePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych opieki zdrowotnej i społecznej, krematoriów oraz obiektów użyteczności publicznejRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne gazoweInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne przeciwpożaroweRoboty izolacyjneRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnychInstalowanie urządzeń telekomunikacyjnychRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałePokrywanie podłóg i ścianTynkowanieInstalowanie okienInstalowanie drzwiRoboty remontowe i renowacyjneWyrównywanie podłógInstalowanie sufitów podwieszanych

Wykonawcy

1 przyznane

JAN WAZKoniuszowa, PL · lot 0
1 423 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00326585 z dnia 2022-08-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rekonstrukcja zabytkowego budynku na filię biblioteczną

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Biblioteka Publiczna Gminy Michałowice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 120493923

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Józefa Piłsudskiego 2

1.5.2.) Miejscowość: Michałowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-091

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.7.) Numer telefonu: 12 388 50 37

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: aboc@michalowice.malopolska.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: wmichalowicach.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.malopolska.pl/bpgmichalowice,m,414180,przetargi-2022.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Działalność bibliotek publicznych

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rekonstrukcja zabytkowego budynku na filię biblioteczną

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-06c6141b-feab-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00326585

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00245794/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Rekonstrukcja zabytkowego budynku na filię biblioteczną

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00246465/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BPGM.79.ZP.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Rekonstrukcja zabytkowego budynku na filię biblioteczną” zgodnie z decyzja pozwolenia na budowę Nr AB.V.1.1476.2019 z dnia 19.11.2019 r. przeniesioną Decyzją nr AB.V.2.87.2022 z dnia 08.07.2022 r. obejmującą „Przebudowę istniejącego budynku obory na usługowy biblioteczno-biurowy wraz z instalacjami wewnętrznymi: eNN, wod.-kan., gaz, c.o., wentylacji i klimatyzacji; instalacji zewnętrznych: eNN, wod.-kan., utwardzeniami oraz rozbiórka 4 budynków gospodarczych na dz. nr 248/22, 248/23 w miejscowości Raciborowice, Gmina Michałowice”
UWAGA: Przedmiot zamówienia nie obejmuje rozbiórki 4 budynków gospodarczych.
2. Szczegółowy zakres prac opisany jest w Zakresie rzeczowym, który stanowi załącznik Nr 8 do SWZ.
3. Przedmiot zamówienia należy realizować zgodnie z:
1) dokumentacją projektową:
a) decyzją pozwolenia na budowę Nr AB.V.1.1476.2019 z dnia 19.11.2019 r. – (zał. Nr 9.1 do SWZ);
b) dokumentacja projektowa – projekt budowlany – (zał. Nr 9.2 do SWZ);
c) dokumentacja projektowa – przyłącz wod.-kan. – (zał. Nr 9.3 do SWZ);

d) karty produktów – (zał. Nr 9.4 do SWZ);

2) Specyfikacją Techniczną Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB) – (zał. Nr 10 do SWZ);
3) Przedmiarem pomocniczym robót (pdf i xml) – (zał. Nr 11 do SWZ);
4) Przedmiar pomocniczy prac jest materiałem wspomagającym dla Wykonawcy, w celu określenia ceny wykonania zamówienia i późniejszego jego częściowego rozliczania.
5) Projektowanymi postanowieniami umowy – (zał. Nr 12 do SWZ),
6) wszelkimi uzgodnieniami, opiniami, decyzjami administracyjnymi,
7) niniejszą Specyfikacją Warunków Zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45215000-7 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych opieki zdrowotnej i społecznej, krematoriów oraz obiektów użyteczności publicznej

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45410000-4 - Tynkowanie

45421132-8 - Instalowanie okien

45421131-1 - Instalowanie drzwi

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45262321-7 - Wyrównywanie podłóg

45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1423000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2336792,70 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1423000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY JAN WAZ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 490164680

7.3.4) Miejscowość: KONIUSZOWA 136

7.3.5) Kod pocztowy: 33-326

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Instalacje elektryczne, instalacje sanitarne

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-08-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1423000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 16 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Przedmiot zamówienia określony w ust. 1 jest współfinansowany w ramach środków: Kierunku interwencji 2.1. "Infrastruktura bibliotek 2021-2025", Priorytet 2 Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z budżetu państwa.
2022-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane