Usługa polegająca na sukcesywnym odbiorze, przyjęciu i zagospodarowaniu poprzez poddanie procesowi odzysków odpadów o kodzie 19 12 12 zamówienie w trybie z wolnej ręki zgodnie z art.214.1.7 ustawy PZP

ZAKŁAD ZAGOSPODAROWANIA ODPADÓW W POZNANIU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00007843
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00007843/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-01-07 08:19
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-98470de3-5d9b-47ce-af97-678d65a3d2b8
Identyfikator
7831689634
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usuwanie i obróbka odpadów

Wykonawcy

1 przyznane

SENDA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
570 240 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00007843 z dnia 2025-01-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa polegająca na sukcesywnym odbiorze, przyjęciu i zagospodarowaniu poprzez poddanie procesowi odzysków odpadów o kodzie 19 12 12 zamówienie w trybie z wolnej ręki zgodnie z art.214.1.7 ustawy PZP

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD ZAGOSPODAROWANIA ODPADÓW W POZNANIU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 302144863

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Ratajczaka 19

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 61-814

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zzo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zzo.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa polegająca na sukcesywnym odbiorze, przyjęciu i zagospodarowaniu poprzez poddanie procesowi odzysków odpadów o kodzie 19 12 12 zamówienie w trybie z wolnej ręki zgodnie z art.214.1.7 ustawy PZP

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-98470de3-5d9b-47ce-af97-678d65a3d2b8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00007843

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamówienie dotyczące sukcesywnego odbioru, przyjęcia i zagospodarowania poprzez poddanie procesowi odzysku odpadów o kodzie 19 12 12 – inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11, pochodzących z przetwarzania odpadów wielkogabarytowych udzielane jest na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Prawo zamówień publicznych. Jest to zamówienie w trybie z wolnej ręki zgodnie z art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP do zamówienia podstawowego
udzielonego umową ZZO.342.56.2023. Przedmiot
niniejszego zamówienia stanowi zwiększenie krotności prac dla zadania podstawowego Zamówienie jest udzielane
dotychczasowemu wykonawcy usług, z którym umowa dla zamówienia podstawowego została zawarta w 2023 r.
Zamówienie zostało przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego, jest zgodne z jego
przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-819ec82f-8d2f-11ee-9fb5-3edbb70f45bd

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZZO.341.59.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 474000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest odbiór odpadów o 19 12 12 – inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11, pochodzących z przetwarzania odpadów wielkogabarytowych w okresie od dnia podpisania umowy do dnia 31.01.2025r. zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik do zaproszenia do negocjacji. Maksymalna przewidywana ilość odpadów objętych niniejszym zamówieniem wynosi 600 Mg.
Standard wykonywanych usług Zamawiający opisał w specyfikacji istotnych warunków zamówienia
dla zamówienia podstawowego nr ref. ZZO.341.47.2023.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90510000-5 - Usuwanie i obróbka odpadów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): SENDA Sp. z o.o.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: SARR Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5252647956

7.3.3) Ulica: Strzygłowska 67FK

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 04-872

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 570240,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-01-31
2025-01-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi