Remont siedziby Nadleśnictwa Ośno Lubuskie - III
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Ośno Lubuskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00327170
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00327170/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-31 12:31
- Lokalizacja
- Ośno Lubuskie, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c36c4aae-1a16-11ed-b950-8227d40187e8
- Identyfikator
- 5980003121
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00327170 z dnia 2022-08-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont siedziby Nadleśnictwa Ośno Lubuskie - III
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Ośno Lubuskie
1.3.) Oddział zamawiającego: Nadleśnictwo Ośno Lubuskie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 810539255
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rzepińska 11
1.5.2.) Miejscowość: Ośno Lubuskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 69-220
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: osno@szczecin.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.osnolubuskie.szczecin.lasy.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.osnolubuskie.szczecin.lasy.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
gospodarka leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont siedziby Nadleśnictwa Ośno Lubuskie - III2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c36c4aae-1a16-11ed-b950-8227d40187e8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00327170
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00190296/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont siedziby Nadleśnictwa Ośno Lubuskie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00303976/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.2.6.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac remontowych, przewidzianych przez Zamawiającego, budynku siedziby Nadleśnictwa Ośno Lubuskie zgodnie z dokumentacją techniczną określającą zakres oraz rozwiązania technologiczne.
W ramach przewidzianego remontu będą wykonywane prace obejmujące między innymi:
1)zakres prac branży budowlanej
2) zakres prac branży sanitarnej
3) zakres prac branży elektrycznej
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, rozwiązania oraz wymagania techniczne odnośnie wykonania robót
budowlanych zostały określone w następujących załącznikach do SWZ:
-Załącznik nr 10 - Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót (STWiOR)
-Załącznik nr 11 - Projekt wykonawczy remontu siedziby Nadleśnictwa Ośno Lubuskie
-Załącznik nr 2a,2b,2c - Przedmiary robót (branża konstrukcyjno-budowlana, branża elektryczna, branża sanitarna)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45442110-1 - Malowanie budynków
45410000-4 - Tynkowanie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W niniejszym postępowaniu w przewidzianym terminie na składanie ofert tj. do dnia 30.08.2022r. do godziny 09:00 nie została złożona żadna oferta.W związku z tym, Zamawiający jest zobowiązany do unieważnia postępowania.
Uzasadnienie prawne unieważnienia postępowania
Postępowanie zostaje unieważnione na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, zgodnie z którym Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
| 2022-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |