Przeprowadzenie szkoleń dla kadry dydaktycznej PCz w ramach projektu "Projektuj uniwersalnie z Politechniką Częstochowską"
POLITECHNIKA CZĘSTOCHOWSKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00327263
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-08-31 12:49
- Lokalizacja
- Częstochowa, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5730111401
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkoleniowe
Wykonawcy
7 przyznanych
ARTUR MAIKPodstrobów, PL
41 930 PLNARTUR MAIKPodstrobów, PL
18 500 PLNARTUR MAIKPodstrobów, PL
24 990 PLNJOANNA DEJKOSpiczyn, PL
13 920 PLNARTUR MAIKPodstrobów, PL
18 000 PLNARTUR MAIKPodstrobów, PL
17 000 PLNARTUR MAIKPodstrobów, PL
18 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.