„Modernizacja kompleksu boisk sportowych „Moje Boisko – ORLIK 2012” przy ul. Sienkiewicza w Skarżysku -Kamiennej”

GMINA SKARŻYSKO-KAMIENNA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00007905
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00007905/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-01-07 08:30
Lokalizacja
Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-90900909-4a48-4e33-9d6e-ab49fb3a2865
Identyfikator
6630008207
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty inżynieryjne i budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

HUBERT WÓJCIKKielce, PL · lot 0
705 601,8 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00007905 z dnia 2025-01-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja kompleksu boisk sportowych „Moje Boisko – ORLIK 2012” przy ul. Sienkiewicza w Skarżysku -Kamiennej”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SKARŻYSKO-KAMIENNA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009870

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sikorskiego 18

1.5.2.) Miejscowość: Skarżysko-Kamienna

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-110

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@um.skarzysko.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.skarzysko.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-90900909-4a48-4e33-9d6e-ab49fb3a2865

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Modernizacja kompleksu boisk sportowych „Moje Boisko – ORLIK 2012” przy ul. Sienkiewicza w Skarżysku -Kamiennej”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-90900909-4a48-4e33-9d6e-ab49fb3a2865

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00007905

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00049336/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.20 Modernizacja kompleksu boisk sportowych "Moje Boisko - ORLIK 2012" przy ul. Sienkiewicza w Skarżysku - Kamiennej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00583561

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.43.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia będzie opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz
z wykonawstwem (system zaprojektuj i wybuduj) dla wykonania zadania pn.: Modernizacja kompleksu boisk sportowych „Moje Boisko-ORLIK 2012” przy ul. Sienkiewicza w Skarżysku- Kamiennej
z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników. Celem bezpośrednim działania jest wyrównanie terenu boiska i wymiana trawy syntetycznej na boisku do piłki nożnej oraz wyrównanie terenu i wymiana nawierzchni poliuretanowej na boisku wielofunkcyjnym wraz z namalowaniem linii pól gry dla poszczególnych boisk.

Projekt jest dofinansowany ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej Zadania Inwestycyjnego w ramach Programu Modernizacji Kompleksów Sportowych „Moje Boisko- Orlik 2012”- Edycja 2024

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 16

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 16

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 705601,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1534158,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 705601,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ECOFORMA HUBERT WÓJCIK

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 292838426

7.3.3) Ulica: Za Torem 41

7.3.4) Miejscowość: Kielce

7.3.5) Kod pocztowy: 25-807

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 705601,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

2025-01-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane