"Budowa i modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie Tarnawka dz. o nr ewid. 3243/6 oraz wykonanie nawierzchni asfaltowej w obrębie Markowa na drodze gminnej dz. o nr ewid. 2922/5"
GMINA MARKOWA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00327489
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00327489/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-31 13:28
- Lokalizacja
- Markowa, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-52635800-17f2-11ed-b950-8227d40187e8
- Identyfikator
- 8151634385
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00327489 z dnia 2022-08-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Budowa i modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie Tarnawka dz. o nr ewid. 3243/6 oraz wykonanie nawierzchni asfaltowej w obrębie Markowa na drodze gminnej dz. o nr ewid. 2922/5"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MARKOWA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581809
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 1399
1.5.2.) Miejscowość: Markowa
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-120
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.7.) Numer telefonu: (17) 226-53-52
1.5.8.) Numer faksu: (17) 226-57-56
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@markowa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://markowa.biuletyn.net
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Budowa i modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie Tarnawka dz. o nr ewid. 3243/6 oraz wykonanie nawierzchni asfaltowej w obrębie Markowa na drodze gminnej dz. o nr ewid. 2922/5"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-52635800-17f2-11ed-b950-8227d40187e8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00327489
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00003612/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Przebudowa dróg gminnych, w tym nakładki asfaltowe
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00299067/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.14.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamówienie obejmuje roboty drogowe na 2 odcinkach dróg w m. Tarnawka i Markowa na terenie gminy Markowa, na które składają się następujące zadania:
1) Zadanie 1: Budowa i modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie Tarnawka dz. o nr ewid 3243/6 w km 0+000 -01+200:
a) wykonanie koryta,
b) wykonanie podbudowy z kruszywa.
2) Zadanie 2. Wykonanie nakładki asfaltowej na drodze gminnej nr 2922/5 w Markowej w km 0+000 - 0+180:
a) wykonanie podbudowy z kruszywa,
b) wykonanie nawierzchni asfaltowej,
c) formowanie pobocza gruntowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił postępowanie z uwagi na fakt iż w postępowaniu nie zostały złożone żadne oferty| 2022-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |