Modernizacja nawierzchni - Remont odcinków dróg powiatowych nr 1652 O, 1658 O, 1669 O, 1670 O, 1676 O
Powiat Nyski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00327755
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00327755/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-31 14:08
- Lokalizacja
- Nysa, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-db2455de-123d-11ed-8c68-c68bc3dc99bc
- Identyfikator
- 7532132088
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00327755 z dnia 2022-08-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja nawierzchni - Remont odcinków dróg powiatowych nr 1652 O, 1658 O, 1669 O, 1670 O, 1676 O
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Nyski
1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Nysie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412579
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Piastowska 33
1.5.2.) Miejscowość: Nysa
1.5.3.) Kod pocztowy: 48-300
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski
1.5.7.) Numer telefonu: 774085065
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@powiat.nysa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.spnysa.nv.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.spnysa.nv.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja nawierzchni - Remont odcinków dróg powiatowych nr 1652 O, 1658 O, 1669 O, 1670 O, 1676 O2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-db2455de-123d-11ed-8c68-c68bc3dc99bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00327755
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00016897/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Modernizacja nawierzchni: remont odcinków dróg powiatowych nr 1652 O, 1658 O, 1669 O, 1670 O, 1676 O
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00287482/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IP.272.2.19.2022.RM
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 6124574,84 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Modernizacja nawierzchni: Remont Odcinków Dróg Powiatowych nr 1652 O, 1658 O, 1669 O, 1670 O,
1676 O”.
Zakres przewidywanych prac w ramach zadania:
1) Zadanie 1 DP 1670 O ( km 3+700-6+000) – długość 2 300 m,
2) Zadanie 2 DP 1669 O ( km 8+875-9+500) – długość 625 m,
3) Zadanie 3 DP 1669 O ( km 6+899-8+599) – długość 1 700 m,
4) Zadanie 4 DP 1669 O ( km 0+000-6+690, 1+229-3+440) – długość 2 901 m,
5) Zadanie 5 DP 1658 O ( km 3+180-4+665) – długość 1 485 m,
6) Zadanie 6 DP 1658 O ( km 0+617-2+365) – długość 1 748 m,
7) Zadanie 7 DP 1652 O ( km 2+517-3+612) – długość 1 095 m,
8) Zadanie 8 DP 1676 O ( km 0+000-1+687) – długość 1 687 m,
w tym:
- jezdnia na powierzchni 72 392,88 m2,
- pobocza na powierzchni 27 083,00 m2
- oznakowanie poziome na powierzchni 2 116,20 m2
9) i inne roboty niezbędne do prawidłowego wykonania zamówienia.
UWAGA!!!!
1) Zamawiający informuje, iż termin gwarancji jakości obowiązuje dla całego zakresu robót w tym dla wykonanego oznakowania poziomego. Wszelkie usterki stwierdzone na w/w zadaniu w ramach trwania gwarancji będą usuwane przez wykonawcę w ramach gwarancji i na jego koszt.
2) Zadanie posiada dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
Kategoria obciążenia ruchem KR-3.
Klasa drogi „Z”
Szczegółowy zakres robót zawiera:
1) przedmiar robót,
2) STWiOR
W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest także do:
1) Zachowania przepisów BHP,
2) Styki nawierzchni należy wykonać za pomocą taśmy (łączenia).
3) W przypadku wystąpienia okoliczności niezależnych od Wykonawcy skutkujących niemożliwością dotrzymania terminu określonego w pkt.6 , termin ten może ulec przedłużeniu nie więcej jednak niż o czas trwania tych okoliczności.
4) Zamawiający przekaże Wykonawcy zatwierdzony projekt:
- stałej organizacji ruchu,
- Wykonawca we własnym zakresie opracuje projekt tymczasowej organizacji i uzyska jego zatwierdzenie .
Na podstawie zatwierdzonych projektów tymczasowej i stałej organizacji ruchu dokona zgłoszenia odpowiednim organom zmianę organizacji ruchu na czas prowadzonych robót oraz po zakończeniu robót związanych z remontem w/w odcinków dróg stałą organizację ,
5) Roboty związane z remontem nawierzchni w/w dróg:
- prowadzone na podstawie zgłoszenia art. 30 ustawy Prawo budowlane,
6) Wykonawca opracuje harmonogram robót,
7) Wykonawca jako wytwórca odpadów powstających w trakcie remontu dróg odpowiada za ich składowanie oraz
w razie konieczności powinien uregulować stan formalno- prawny w zakresie gospodarki odpadami ( ustawa z dnia 14.12.2012r. o odpadach Dz. U. z 2018r.poz. 992 z póź.zm.),
8) Wykonawca sporządzi operat kolaudacyjny,
9) Przed przystąpieniem do prac związanych z remontem w/w dróg Wykonawca winien zapoznać się
z położeniem znaków geodezyjnych w obrębie obszaru inwestycyjnego w Powiatowym Ośrodku Geodezyjno- Kartograficznym w Nysie i zabezpieczyć je przed zniszczeniem,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.Zamawiający w swoim budżecie zabezpieczył kwotę brutto:8 186 364,00 zł.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 8398534,16 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 10732974,28 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |