Remont ogrodzenia terenu Zespołu Szkół Elektrycznych nr 1 przy ul. Kamieńskiego w Krakowie

Gmina Miejska Kraków

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00328233
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00328233/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-08-31 19:11
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-40957d7f-1222-11ed-a35f-e2885ab918a3
Identyfikator
6761013717
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty remontowe i renowacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEMYSŁAW WALCZYKKryspinów, PL · lot 0
250 803,2 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00328233 z dnia 2022-08-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont ogrodzenia terenu Zespołu Szkół Elektrycznych nr 1 przy ul. Kamieńskiego w Krakowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Kraków

1.3.) Oddział zamawiającego: Zespół Szkół Elektrycznych nr 1 im. Powstańców Śląskich w Krakowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351554353

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pl. Wszystkich Świętych 3-4

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-004

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: oferty@zsel1.krakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zsel1.krakow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.zsel1.krakow.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont ogrodzenia terenu Zespołu Szkół Elektrycznych nr 1 przy ul. Kamieńskiego w Krakowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-40957d7f-1222-11ed-a35f-e2885ab918a3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00328233

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00091746/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Remont ogrodzenia Zespołu Szkół Elektrycznych nr 1 przy ul Kamieńskiego w Krakowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00288687/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP- 4/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 357044,61 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie ogrodzenia wokół Zespołu Szkół Elektrycznych nr 1 w
Krakowie przy ul. Kamieńskiego 49. w zakresie przedstawionym na rysunku (plik
ZSENR1_ZAKRES_OGRODZENIA.pdf)
Przedmiotowe ogrodzenie ma być wykonane z paneli montowanych nad podwaliną betonową wg poniższych wytycznych:
-Panel ogrodzeniowy: ocynkowany, lakierowany proszkowo, pręt fi 5mm, wys. około 160cm
-Słupki: stalowe, gr. min. 1,5 mm ocynkowany, lakierowany proszkowo, rozstaw słupków około
250cm
-Podmurówka: elementy betonowe prefabrykowane, wys. około 20cm
Wysokość ogrodzenia wraz z podwaliną około 180cm (+-7cm)
Zakres robót obejmuje wykonanie wraz z robotami towarzyszącymi następujących elementów
(rysunek z podziałem na odcinaki w załączeniu – plik ZSENR1_ZAKRES_OGRODZENIA.pdf):
1. Ogrodzenie frontowe A1 (wymiana ogrodzenia spawanego na panelowe)
2. Ogrodzenie frontowe A2 (wymiana ogrodzenia spawanego na panelowe, teren o dużym
nachyleniu)
3. Ogrodzenie frontowe A4 (wymiana ogrodzenia z siatki na panelowe teren o dużym nachyleniu)
4. Ogrodzenie tylne B1 (wymiana ogrodzenia z siatki na panelowe)
5. Ogrodzenie tylne B2 (wymiana ogrodzenia spawanego na panelowe)
6. Brama główna (wjazd od ul. Kamieńskiego)
7. Brama dodatkowa (wjazd od ul. Bławatkowej i garaży)
8. Brama tylna (Brama od ul. Nowosądeckiej) /brama z demontażu
9. Dodatkowa furtka (wejście od ul. Kamieńskiego)
10. Montaż szlabanów drogowych sterowanych zdalnie, wraz z napędem. Szerokość przejazdu 3,5m,
możliwość sterowania z odległości min 150m (z wewnątrz budynku). 2 kpl. pilotów. Zasilanie po
stronie inwestora

4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 173600 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 492000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 250803,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PERFEKT Przemysław Walczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9442167397

7.3.4) Miejscowość: Kryspinów

7.3.5) Kod pocztowy: 32-060

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-08-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 250803,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Wartość zamówienia 357 044.61 zł, co stanowi równowartość 80 169.89 euro w tym wartość przewidywanych zamówień, o których mowa odpowiednio w art. 214 ust. 1 pkt 7 oraz w art. 388 pkt. 2 lit. c ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych, dalej „ustawa”, została ustalona na kwotę 127 416.02 zł, co stanowi równowartość 28 609.67 euro,
2022-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane