Naświetlanie, druk i kolportaż 26 numerów dwutygodnika W BIELSKU-BIAŁEJ Magazyn Samorządowy oraz 12 numerów miesięcznika PEŁNA KULTURA Bielski Magazyn Aktualności.
Miasto Bielsko-Biała Urząd Miejski w Bielsku-Białej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00007995
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00007995/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-07 08:44
- Lokalizacja
- Bielsko-Biała, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-41047a42-e59d-4671-aead-69ce1a2fde3e
- Identyfikator
- 9372686990
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00007995 z dnia 2025-01-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Naświetlanie, druk i kolportaż 26 numerów dwutygodnika W BIELSKU-BIAŁEJ Magazyn Samorządowy oraz 12 numerów miesięcznika PEŁNA KULTURA Bielski Magazyn Aktualności.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Bielsko-Biała Urząd Miejski w Bielsku-Białej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072181741
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Ratuszowy 1
1.5.2.) Miejscowość: Bielsko-Biała
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-300
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@um.bielsko-biala.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.um.bielsko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://um-bielsko.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Naświetlanie, druk i kolportaż 26 numerów dwutygodnika W BIELSKU-BIAŁEJ Magazyn Samorządowy oraz 12 numerów miesięcznika PEŁNA KULTURA Bielski Magazyn Aktualności.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-41047a42-e59d-4671-aead-69ce1a2fde3e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00007995
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00048636/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.10 Usługi druku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00615893
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.99.2024.DK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 572840,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Naświetlanie, druk i kolportaż 26 numerów dwutygodnika W BIELSKU-BIAŁEJ Magazyn Samorządowy, wg poniższych parametrów:- nakład: po 15 000 egzemplarzy,
- format: A4,
- objętość: po 16 stron,
- kolor: pełny na wszystkich stronach, triada 4/4,
- papier: na stronach okładkowych – kreda 130 g, na pozostałych stronach – kreda 115 g,
- oprawa: zeszytowa, szycie drutem,
- pakowanie: po 50 egzemplarzy spiętych opaską,
- kolportaż: do ok. 170 wskazanych miejsc na terenie Bielska-Białej i najbliższej okolicy (każde wydanie),
- termin wykonania każdego z wydań dwutygodnika i jego kolportażu: do 72 godzin (dni robocze), licząc od daty i godziny przekazania materiałów przez Zamawiającego (na adres e-mail Wykonawcy). Zamawiający każdorazowo przekaże Wykonawcy – drogą elektroniczną – zmontowany elektronicznie pełny skład każdego z 26 numerów (wydań) dwutygodnika. Publikacja posiada międzynarodowy, znormalizowany numer czasopism ISSN 1730-3796.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79800000-2 - Usługi drukowania i powiązane
4.5.5.) Wartość części: 347360,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Naświetlanie, druk i kolportaż 12 numerów miesięcznika PEŁNA KULTURA Bielski Magazyn Aktualności, wg poniższych parametrów:- nakład: po 15 000 egzemplarzy;
- format: 11 cm x 18 cm;
- objętość wydania: po 48 stron (44 strony środka i 4 strony okładki); w dwóch wydaniach wakacyjnych – w lipcowym i sierpniowym – tj. w okresie, w którym jest mniej zapowiadanych imprez w mieście, liczba stron zostanie maksymalnie zmniejszona, a te strony zostaną dołożone do wydań w pozostałych miesiącach, w których wydarzeń ze sfery kultury jest w mieście znacznie więcej; łącznie 12 wydań PEŁNEJ KULTURY w 2025 r. będzie miało 576 stron (12 x 48);
- kolor: pełny na wszystkich stronach, triada 4/4;
- papier: na stronach okładkowych – kreda błyszcząca 200 g, na pozostałych stronach – kreda błyszcząca 115 g;
- oprawa: zeszytowa, szycie drutem;
- pakowanie: po 20 egzemplarzy, spiętych gumką recepturką;
- pokrycie okładki: lakier offsetowy;
- kolportaż: do ok. 190 wskazanych miejsc na terenie Bielska-Białej i najbliższej okolicy (każde wydanie);
- termin wykonania każdego z wydań miesięcznika i jego kolportażu: do 96 godzin (dni robocze), licząc od daty i godziny przekazania materiałów przez Zamawiającego (na adres e-mail Wykonawcy).
Zamawiający każdorazowo przekaże Wykonawcy – drogą elektroniczną – zmontowany elektronicznie pełny skład każdego z 12 numerów (wydań) miesięcznika. Publikacja posiada międzynarodowy, znormalizowany numer czasopism ISSN 1730-1092.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79800000-2 - Usługi drukowania i powiązane
4.5.5.) Wartość części: 225480,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 313950,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 530400,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 313950,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TIMES SZYMKOWSKI I SPÓŁKA Spółką Komandytowo-Akcyjną z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach,
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5470172793
7.3.3) Ulica: ul. Elizy Orzeszkowej 4
7.3.4) Miejscowość: Czechowice-Dziedzice
7.3.5) Kod pocztowy: 43-502
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 313950,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
zgodnie z informacją opublikowaną 5 grudnia 2024 r. na stronie prowadzonego postępowania, na sfinansowanie Części 2 przedmiotowego postępowania, Zamawiający zamierzał przeznaczyć kwotę 210 000,00 zł brutto. Cena najkorzystniejszej oferty dla Części 2 wynosi 217 098,00 zł brutto. Wobec braku możliwości zwiększenia środków na realizację Części 2 ww. postępowania, Zamawiający zdecydował o jej unieważnieniu na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 177990,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 561600,00 PLN
| 2025-01-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |