Wykonanie sieci teletechnicznej i światłowodowej na terenie gminy Suchy Las
Gmina Suchy Las
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00328503
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00328503/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-01 09:03
- Lokalizacja
- Suchy Las, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-261cc672-0da8-11ed-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 7773145371
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00328503 z dnia 2022-09-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie sieci teletechnicznej i światłowodowej na terenie gminy Suchy Las
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Suchy Las
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258508
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szkolna 13
1.5.2.) Miejscowość: Suchy Las
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-002
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@suchylas.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.suchylas.pl/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie sieci teletechnicznej i światłowodowej na terenie gminy Suchy Las2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-261cc672-0da8-11ed-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00328503
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00280169/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Na mocy ustawy PZP (Dz. U. z 2021 r., poz. 1129) , w tym artykułem 214 ust.1 pkt 11 możliwe jest powierzenie wykonania sieci teletechnicznej i światłowodowej GCI sp. z o.o., ponieważ spełnione są wszystkie wymagane art. 214 ust. 1 pkt 11 warunki:
- Gmina Suchy Las sprawuje nad GCI sp. z o.o kontrolę, odpowiadającą kontroli sprawowanej nad własnymi jednostkami, polegającą na dominującym wpływie na cele strategiczne oraz istotne decyzje dotyczące zarządzania sprawami tej Spółki,
- ponad 90% działalności GCI sp. z o.o dotyczy wykonywania zadań powierzonych przez Gminę Suchy Las,
- w GCI sp. z o.o nie ma bezpośredniego udziału kapitału prywatnego.
Do negocjacji zostanie zaproszona wskazana spółka.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.16.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie sieci teletechnicznej i światłowodowej na terenie gminy Suchy Las. Zakres zamówienia obejmuje:
CZĘŚĆ 1
1) Opracowanie projektu budowy sieci teletechnicznej wraz z przyłączami, w celu zapewnienia dostępu do sieci światłowodowej dla budynków przy ulicy Kwiatowej w Suchym Lesie.
2) Uzgodnienie projektu w Powiatowym Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Poznaniu.
3) Przeprowadzenie procedur administracyjnych związanych z prowadzeniem prac wraz
z uzyskaniem wymaganych opinii, decyzji, uzgodnień w tym Zgłoszenie zamiaru budowy kanalizacji technicznej w Starostwie Powiatowym w Poznaniu, bądź uzyskanie pozwolenia na budowę.
CZĘŚĆ 2
1) Opracowanie projektu budowy sieci teletechnicznej wraz z przyłączami, w celu zapewnienia dostępu do sieci światłowodowej dla budynków przy ulicy Maciejkowej, Malwowej, Lawendowej w Suchym Lesie.
2) Uzgodnienie projektu w Powiatowym Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Poznaniu.
3) Przeprowadzenie procedur administracyjnych związanych z prowadzeniem prac wraz
z uzyskaniem wymaganych opinii, decyzji, uzgodnień w tym zgłoszenie zamiaru budowy kanalizacji technicznej w Starostwie Powiatowym w Poznaniu, bądź uzyskanie pozwolenia na budowę.
4) Wykonanie sieci teletechnicznej wraz z przyłączami do granicy działek położonych przy ulicy Maciejkowej, Malwowej, Lawendowej w Suchym Lesie.
5) Instalacja kabla światłowodowego.
6) Włączenie w istniejącą infrastrukturę telekomunikacyjną.
7) Zabezpieczenie i oznakowanie terenu prac.
8) Odtworzenie nawierzchni w miejscach prowadzonych prac.
9) Przekazanie projektu wykonawczego Gminie.
10) Wykonanie powykonawczej geodezyjnej inwentaryzacji sieci.
CZĘŚĆ 3
1) Nabudowanie studni wraz z doprowadzeniem przyłącza do granicy pasa drogowego dla odbiorców.
2) Nabudowanie słupków kablowych zgodnie z projektem.
3) Wykonanie robót na podstawie zgłoszenia do Starostwa Powiatowego w Poznaniu.
4) Prace należy prowadzić zgodnie z opracowanym projektem.
5) Zabezpieczenie i oznakowanie terenu prac.
6) Odtworzenie nawierzchni w miejscach prowadzonych prac.
7) Instalacja kabla światłowodowego.
8) Przekazanie projektu wykonawczego Gminie.
9) Wykonanie powykonawczej geodezyjnej inwentaryzacji sieci.
4.5.3.) Główny kod CPV: 32562200-2 - Światłowodowe kable telekomunikacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 237082,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 237082,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 237082,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GCI Sp. z o.o
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7773088880
7.3.3) Ulica: Obornicka 149
7.3.4) Miejscowość: Suchy Las
7.3.5) Kod pocztowy: 62-002
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-08-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 237082,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-12-31SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie sieci teletechnicznej i światłowodowej na terenie gminy Suchy Las. Zakres zamówienia obejmuje:CZĘŚĆ 1
1) Opracowanie projektu budowy sieci teletechnicznej wraz z przyłączami, w celu zapewnienia dostępu do sieci światłowodowej dla budynków przy ulicy Kwiatowej w Suchym Lesie.
2) Uzgodnienie projektu w Powiatowym Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Poznaniu.
3) Przeprowadzenie procedur administracyjnych związanych z prowadzeniem prac wraz
z uzyskaniem wymaganych opinii, decyzji, uzgodnień w tym Zgłoszenie zamiaru budowy kanalizacji technicznej w Starostwie Powiatowym w Poznaniu, bądź uzyskanie pozwolenia na budowę.
CZĘŚĆ 2
1) Opracowanie projektu budowy sieci teletechnicznej wraz z przyłączami, w celu zapewnienia dostępu do sieci światłowodowej dla budynków przy ulicy Maciejkowej, Malwowej, Lawendowej w Suchym Lesie.
2) Uzgodnienie projektu w Powiatowym Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Poznaniu.
3) Przeprowadzenie procedur administracyjnych związanych z prowadzeniem prac wraz
z uzyskaniem wymaganych opinii, decyzji, uzgodnień w tym zgłoszenie zamiaru budowy kanalizacji technicznej w Starostwie Powiatowym w Poznaniu, bądź uzyskanie pozwolenia na budowę.
4) Wykonanie sieci teletechnicznej wraz z przyłączami do granicy działek położonych przy ulicy Maciejkowej, Malwowej, Lawendowej w Suchym Lesie.
5) Instalacja kabla światłowodowego.
6) Włączenie w istniejącą infrastrukturę telekomunikacyjną.
7) Zabezpieczenie i oznakowanie terenu prac.
8) Odtworzenie nawierzchni w miejscach prowadzonych prac.
9) Przekazanie projektu wykonawczego Gminie.
10) Wykonanie powykonawczej geodezyjnej inwentaryzacji sieci.
CZĘŚĆ 3
1) Nabudowanie studni wraz z doprowadzeniem przyłącza do granicy pasa drogowego dla odbiorców.
2) Nabudowanie słupków kablowych zgodnie z projektem.
3) Wykonanie robót na podstawie zgłoszenia do Starostwa Powiatowego w Poznaniu.
4) Prace należy prowadzić zgodnie z opracowanym projektem.
5) Zabezpieczenie i oznakowanie terenu prac.
6) Odtworzenie nawierzchni w miejscach prowadzonych prac.
7) Instalacja kabla światłowodowego.
8) Przekazanie projektu wykonawczego Gminie.
9) Wykonanie powykonawczej geodezyjnej inwentaryzacji sieci.
| 2022-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |