„Rozbudowa istniejącego parkingu samochodów osobowych wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną na działce nr 62 obręb 4-13-04 przy ul. Ratuszowej w Warszawie”
ZARZĄD PRASKICH TERENÓW PUBLICZNYCH W DZIELNICY PRAGA-PÓŁNOC M.ST. WARSZAWY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00328986
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00328986/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-01 11:22
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1ba75045-01bd-11ed-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 1130122334
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00328986 z dnia 2022-09-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Rozbudowa istniejącego parkingu samochodów osobowych wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną na działce nr 62 obręb 4-13-04 przy ul. Ratuszowej w Warszawie”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD PRASKICH TERENÓW PUBLICZNYCH W DZIELNICY PRAGA-PÓŁNOC M.ST. WARSZAWY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011312165
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wenantego Burdzińskiego 7
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 03-480
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: 222774609
1.5.8.) Numer faksu: 222774600
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sierszula@warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zptp.waw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zptp.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Rozbudowa istniejącego parkingu samochodów osobowych wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną na działce nr 62 obręb 4-13-04 przy ul. Ratuszowej w Warszawie”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1ba75045-01bd-11ed-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00328986
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00012229/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Wykonanie nawierzchni na parkingu przy ul. Ratuszowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00251257/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPTP-ZP.271.TP.14.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest Rozbudowa istniejącego parkingu samochodów osobowych wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną znajdującego się w Warszawie przy ul. Ratuszowej na działce 62 obręb 4-13-04. Roboty będą realizowane w ramach zadania inwestycyjnego „Modernizacja nawierzchni przy ul. Wiosennej 2 oraz modernizacja parkingu przy ul. Ratuszowej wraz z wyposażeniem w budynek gospodarczy”.
W zakres inwestycji wchodzą prace opisane w projekcie architektoniczno-budowlanym, projektach wykonawczych oraz projekcie organizacji ruchu. Prace należy wykonać zgodnie ze standardami opisanymi w w/w projektach, specyfikacjami technicznymi oraz pozwoleniem na budowę. Wykonawca ponadto zapewni ze swojej strony kierownika budowy branży drogowej oraz kierowników robót w branżach sanitarnej i elektrycznej. Szczegóły dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia zostały opisane w załącznikach do projektu umowy, stanowiącego Załącznik Nr 4 do SWZ.
Z realizacji wyłącza się część prac opisanych:
1. w projekcie wykonawczym drogowym pkt. 8 polegających na: „Numeracji miejsc postojowych – wykonać za pomocą tabliczek z tworzyw sztucznych bądź stalowych o wymiarach 20x30 zamontowanych do:
- od strony jezdni oraz kolejnej działki do siatki istniejącego ogrodzenia,
- w pozostałych miejscach do słupków syrenka elastycznych montowanych z jednej strony (na trawniku) oraz dwustronnie (w miejscu montażu na połączonych miejscach parkingowych).
Pozostałe prace opisane w tym punkcie maja zostać wykonane zgodnie z opisem.
2. w projekcie wykonawczym Oświetlenie pkt 3.3. – „montaż elementów oświetlenia, w tym słupów i opraw oświetleniowych”
Pozostałe prace opisane w projekcie „oświetlenie” powinny zostać wykonane w całości oraz tak zakończone i zabezpieczone aby w chwili realizacji wyłączonych prac tj. „montażu słupów i opraw oświetleniowych” można było wykonać te roboty bez zbędnych dodatkowych prac.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 509220 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 509220 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 509220 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PK-BUD Piotr Krajewski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: PL7231510609
7.3.3) Ulica: Prałatowska 2 m 76
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 03-510
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-08-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 509220,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |