" Odnowa i wykonanie oznakowania poziomego cienkowarstwowego dróg powiatowych na terenie powiatu ostrowskiego"

POWIATOWY ZARZĄD DRÓG

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00329079
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00329079/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-01 11:48
Lokalizacja
Ostrów Mazowiecka, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-379f9bd9-01c7-11ed-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
7591440963
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Malowanie nawierzchi

Wykonawcy

1 przyznane

GRUPABRAVO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL · lot 0
105 311 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00329079 z dnia 2022-09-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
" Odnowa i wykonanie oznakowania poziomego cienkowarstwowego dróg powiatowych na terenie powiatu ostrowskiego"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi zamawiający centralny

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550670921

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Brokowska 37

1.5.2.) Miejscowość: Ostrów Mazowiecka

1.5.3.) Kod pocztowy: 07-300

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.7.) Numer telefonu: 29 645 71 62

1.5.8.) Numer faksu: 29 644 14 67

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzdostrow@interia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pzdom.bip.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

" Odnowa i wykonanie oznakowania poziomego cienkowarstwowego dróg powiatowych na terenie powiatu ostrowskiego"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-379f9bd9-01c7-11ed-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00329079

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00026986/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Odnowa oznakowania poziomego na drogach powiatowych.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00253230/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ST.2610.2.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 130000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest : Odnowa i wykonanie oznakowania poziomego cienkowarstwowego dróg powiatowych na terenie powiatu ostrowskiego.
W zakresie oznakowania poziomego należy uwzględnić wykonanie
- nowego oznakowania poziomego cienkowarstwowego
- odnowa istniejącego oznakowania poziomego cienkowarstwowego
- zabezpieczenie i oznakowanie miejsc prowadzonych robót należy do obowiązków Wykonawcy.
2.Wymogi dla materiałów:
Odnawianie i wykonanie oznakowania poziomego należy zrealizować materiałem o sprawdzonej dobrej przyczepności do starej nawierzchni:
a) oznakowanie wykonane farbami akrylowymi, należy odnawiać i wykonywać także farbami akrylowymi,
b) oznakowanie wykonane masami chemoutwardzalnymi należy odnawiać natryskiwanymi masami chemoutwardzalnymi lub odpowiednimi farbami akrylowymi,
c) odnowę oznakowania w miejscu usunięcia starego oznakowania należy wykonać farbami akrylowymi lub masami termoplastycznymi lub masami chemoutwardzalnymi w zależności od istniejącego oznakowania w ciągu danego odcinka drogi.

3. Zamawiający przewiduje, że szacunkowa ilość m2 wykonywanych robót wynosi ok. 14 300 m2 .
4. Zamawiający wskaże Wykonawcy w terenie zakres prac i obszar, którego dotyczy zadanie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233221-4 - Malowanie nawierzchi

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 7,46 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 13,25 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 7,46 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GRUPABRAVO Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6751646361

7.3.3) Ulica: ul. Isep 9

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 31-588

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-08-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 105311,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-09-16
2022-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane