Budowa drogi gminnej nr 228044G i 228040G w miejscowości Dąbrówka
GMINA GNIEW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00008105
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00008105/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-01-07 08:58
- Lokalizacja
- Gniew, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7531c226-eb3b-472f-83dd-cbb7a0c37709
- Identyfikator
- 5931005516
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00008105 z dnia 2025-01-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi gminnej nr 228044G i 228040G w miejscowości Dąbrówka
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GNIEW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675296
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Grunwaldzki 1
1.5.2.) Miejscowość: Gniew
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-140
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rin@gniew.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.gniew.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/gniew/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa drogi gminnej nr 228044G i 228040G w miejscowości Dąbrówka2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7531c226-eb3b-472f-83dd-cbb7a0c37709
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00008105
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00041702/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Budowa drogi gminnej nr 228044G i 228040G w miejscowości Dąbrówka
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00587200
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIN.271.1.10.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Inwestycja polegać będzie na wykonaniu budowy drogi gminnej nr 228044G i 228040G w miejscowości Dąbrówka na terenie działki nr 244 obręb Kolonia Ostrowicka o długości 739,78 mb i szerokości 5,0 o nawierzchni bitumicznej. Przewiduje się wykonanie obustronnych poboczy z kruszywa o szerokości 0,50 m. Wraz z budową zjazdów indywidualnych wzdłuż projektowanej drogi również w technologii bitumicznej. W zakresie realizacji inwestycji należy również wykonać przełożenie nawierzchni z płyt betonowych o powierzchni około 75 m2 na początkowym odcinku zakresu w celu dostosowania sytuacyjno-wysokościowego istniejącej drogi z płyt betonowych do projektowanej drogi bitumicznej. Przewiduje się również wykonanie remontu istniejącego betonowego przepustu drogowego o Φ1200 mm o długości 22,70 m – poprzez wykonanie rozbiórki istniejącego przepustu oraz montaż nowych elementów betonowych wraz z umocnieniem wlotu i wylotu przepustu narzutem kamiennym na podbudowie z betonu C12/15 o gr. 10 cm.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1320562,69 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1623468,91 PLN
| 2025-01-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |