Modernizacja Warsztatów Terapii - wymiana stolarki drzwiowej.

Miasto i Gmina Piotrków Kujawski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00329439
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00329439/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-01 13:18
Lokalizacja
Piotrków Kujawski, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3c4445af-13ec-11ed-acbd-46d0480cd9c4
Identyfikator
8891461384
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie stolarki budowlanej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00329439 z dnia 2022-09-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja Warsztatów Terapii - wymiana stolarki drzwiowej.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Piotrków Kujawski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866666

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kościelna 1

1.5.2.) Miejscowość: Piotrków Kujawski

1.5.3.) Kod pocztowy: 88-230

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zpos@piotrkowkujawski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.piotrkowkujawski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja Warsztatów Terapii - wymiana stolarki drzwiowej.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3c4445af-13ec-11ed-acbd-46d0480cd9c4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00329439

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00028257/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Modernizacja Warsztatów Terapii Zajęciowej poprzez zakup doposażenia - wymiana stolarki drzwiowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00292893/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.12.2022.TC

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pod nazwą: Modernizacja Warsztatów Terapii Zajęciowej - wymiana
stolarki drzwiowej obejmująca swym zakresem niżej wymienione roboty:
a) Dostawa i montaż niżej wymienionej stolarki drzwiowej:
- drzwi zewnętrzne - 7 szt.
- drzwi wewnętrzne - 30 szt.
- roboty wykończeniowe – 37 szt.
Zamówienie realizowane w Programie wyrównywania różnic między regionami III” obszar „F”- Remont, Modernizacja
Warsztatów Terapii Zajęciowej poprzez zakup doposażenia.
Podane przez Zamawiającego wymiary stolarki są wymiarami orientacyjnymi. Wyłoniony w postępowaniu przetargowym
Wykonawca po podpisaniu umowy a przed przystąpieniem do realizacji zamówienia dokona szczegółowych pomiarów
wymienianej stolarki, celem dostarczenia i montażu stolarki o właściwych wymiarach. Ponadto Zamawiający informuje, iż
ostateczna kolorystyka poszczególnych drzwi zostanie ustalona z Wykonawcą po podpisaniu umowy.
2. Wspólny Słownik Zamówień CPV: 45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej.
3. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych.
4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych.
5. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp w
przypadku udzielenia, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, dotychczasowemu Wykonawcy robót
budowlanych, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, jeżeli takie zamówienie było przewidziane w
ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowita wartość tego
zamówienia nie przekroczy 20% wartości zamówienia podstawowego.
6. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera załącznik nr 8 do SWZ oraz przedmiar robót i kosztorys
ofertowy.
Przedmiot zamówienia można opisać przez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, jeżeli
zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia w wystarczająco precyzyjny i zrozumiały sposób, a wskazaniu
takiemu towarzyszą wyrazy "lub równoważny".
7. Jeżeli udostępniona dokumentacja wskazywałyby w odniesieniu do materiałów lub urządzeń lub rozwiązań znaki
towarowe, patenty lub pochodzenie, źródło lub lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, szczególny proces,
który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego wykonawcę, to zgodnie z art. 99 ust. 5 PZP Zamawiający
dopuszcza każdorazowo zaoferowanie materiałów lub urządzeń lub rozwiązań równoważnych. Materiały lub urządzenia
pochodzące od konkretnych producentów określają minimalne parametry jakościowe i cechy użytkowe, jakim muszą
odpowiadać materiały lub urządzenia oferowane przez wykonawcę, aby zostały spełnione wymagania stawiane przez
zamawiającego. Pod pojęciem „minimalne parametry jakościowe i cechy użytkowe” zamawiający rozumie wymagania
dotyczące materiałów lub urządzeń zawarte dokumentacji przetargowej, a w przypadku ich braku w ogólnie dostępnych
źródłach, katalogach, stronach internetowych producentów. Posługiwanie się przykładowymi nazwami producenta ma
jedynie na celu doprecyzowanie poziomu oczekiwań zamawiającego w stosunku do określonego rozwiązania. Posługiwanie
się nazwami producentów/produktów ma wyłącznie charakter przykładowy. Zamawiający, wskazując oznaczenie
konkretnego producenta (dostawcy) lub konkretny produkt przy opisie przedmiotu zamówienia, dopuszcza jednocześnie
każdorazowo produkty równoważne o parametrach jakościowych i cechach użytkowych co najmniej na poziomie
parametrów wskazanego produktu, uznając tym samym każdy produkt o wskazanych lub lepszych parametrach.
Zamawiający zastrzega sobie możliwość uzyskania opinii projektanta dokumentacji odnośnie równoważności
zaproponowanego przez Wykonawcę materiału lub urządzenia lub rozwiązania. W przypadku, gdy oferowane przez
wykonawcę materiały lub urządzenia będą inne niż opisane w dokumentacji, obowiązek udowodnienia, że odpowiadają one
wymaganiom, określonym przez Zamawiającego w dokumentacji, spoczywa na Wykonawcy.
8. Uwagi końcowe
a) Roboty muszą być wykonane zgodnie z obowiązującymi przepisami, zasadami wiedzy technicznej, sztuką budowlaną i
polskimi normami.
b) Wykonawca będzie wykonywał przedmiot umowy z materiałów własnych.
c) Zastosowane materiały powinny spełniać wymogi prawa budowlanego i pozostawać w zgodności z Polskimi Normami lub
aprobatami technicznymi.
d) Wartość materiałów użytych do realizacji inwestycji jest objęta ceną wykonania zamówienia.
e) Szczegółowy zakres i opis przedmiotu zamówienia określa SWZ oraz załączone przedmiary robót i kosztorysy ofertowe.
f) Wyłoniony w postępowaniu przetargowym Wykonawca najpóźniej w dniu podpisania umowy przedłoży Zamawiającemu
kosztorys ofertowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W terminie składania ofert do Zamawiającego nie wpłynęła żadna oferta.
2022-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane