„Wykonanie nawierzchni poliuretanowej na boisku asfaltowym przy ulicy Żurawiej w Środzie Śląskiej”.
Gmina Środa Śląska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00329968
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00329968/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-01 15:09
- Lokalizacja
- Środa Śląska, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4e6440d0-29f6-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 9131500156
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00329968 z dnia 2022-09-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Wykonanie nawierzchni poliuretanowej na boisku asfaltowym przy ulicy Żurawiej w Środzie Śląskiej”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Środa Śląska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931935069
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 5
1.5.2.) Miejscowość: Środa Śląska
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-300
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@srodaslaska.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://srodaslaska.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://srodaslaska.logintrade.net/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Wykonanie nawierzchni poliuretanowej na boisku asfaltowym przy ulicy Żurawiej w Środzie Śląskiej”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4e6440d0-29f6-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00329968
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WZP 271.8-57/22
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem inwestycji jest wykonanie nawierzchni poliuretanowej boiska asfaltowego przy ulicy Żurawiej w Środzie Śląskiej
Łączna powierzchnia boiska wynosi – 530,01 m2
Inwestycja zlokalizowana jest w miejscowości Środa Śląska, gmina Środa Śląska, powiat średzki, województwo dolnośląskie - ul. Żurawia
Realizacja inwestycji obejmuje działki :
- działka nr ewid. 195/5, obręb 4 Środa Śląska, gmina Środa Śląska, dz. nr ewid. Nr 195/1 obręb 4 Środa Śląska, gmina Środa Śląsk
4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Dotyczy postępowania o udzielenie zamówienia publicznego pn. „Wykonanie nawierzchni poliuretanowej na boisku asfaltowym przy ulicy Żurawiej w Środzie Śląskiej”.Nr postępowania: WZP 271.8-57/22 w trybie podstawowym z możliwością prowadzenia negocjacji w celu ulepszenia treści ofert zgodnie z art. 275 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2022, poz. 1710 tj.)
Gmina Środa Śląska
Pl. Wolności 5
55-300 Środa Śląska
jako Zamawiający, działając zgodnie z art. 260 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 1710 tj.), unieważniam postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na podstawie art. 255 pkt 3 w/w ustawy .
Uzasadnienie
W dniu 29 sierpnia 2022 r. w przedmiotowym postępowaniu, została złożona jedna oferta przez wykonawcę:
Oferta nr 1
Nazwa (firma) Wykonawcy
Solid-Stet Sp. z o.o. Sp. K.
Siedziba, adres Wykonawcy
ul. Międzyparkowa 12A/6, 71-346 Szczecin
Cena ofertowa:
233.475,77 zł
okres gwarancji:
72 miesiące
termin płatności:
27 dni
Zamawiający – stosownie do art. 222 ust. 4 ustawy Pzp – przed otwarciem ofert podał kwotę, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. Kwotę 90.000,00 złotych brutto.
Zgodnie z Rozdziałem 19 - SWZ kryteriami oceny ofert były cena (waga – 60%), okres gwarancji (waga- 30 %), termin płatności (waga – 10 %).
Zamawiający informuje, że cena najkorzystniejszej oferty bardzo znacząco przekracza środki przeznaczone na ten cel tj. o kwotę 143.475,77 zł (159,42 %). Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia 90.000,00 zł.
Wobec powyższego na podstawie art. 222 ust. 4 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający zmuszony jest unieważnić postępowanie w sprawie udzielenia zamówienia publicznego.
Zamawiający informuje, że na podstawie z art. 262 Pzp Wykonawcy, którzy ubiegali się o udzielenie zamówienia w niniejszym postępowaniu zostaną niezwłocznie powiadomieni o wszczęciu postępowania dotyczącego tego samego przedmiotu zamówienia lub obejmującego ten sam przedmiot zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 233475,77 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 233475,77 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu. Ogłoszenie zostało opublikowane 12.08.2022 pod nr 2022/BZP 00303364/01 Informacja dodatkowa została dodatkowa zawarta w tym polu ponieważ numer ogłoszenia nie jest nadawany automatycznie.| 2022-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |