Inwestycje dotyczące instalacji wewnętrznych - elektrycznych w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Katowicach

ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY NR 3

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00329996
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00329996/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-01 15:19
Lokalizacja
Katowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-725ba186-043c-11ed-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
9542679197
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00329996 z dnia 2022-09-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Inwestycje dotyczące instalacji wewnętrznych - elektrycznych w Zespole
Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Katowicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY NR 3

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 241277172

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Grzegorzka 4

1.5.2.) Miejscowość: Katowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 40-309

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zsp3katowice@interia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zsp3.katowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/cuw_katowice

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Inwestycje dotyczące instalacji wewnętrznych - elektrycznych w Zespole
Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Katowicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-725ba186-043c-11ed-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00329996

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00111550/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Inwestycje dotyczące instalacji wewnętrznych - elektrycznych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00258389/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/481/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 70781,15 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wykonaniu instalacji elektrycznej: oświetlenia podstawowego, awaryjnego ewakuacyjnego i przeciwpożarowego wyłącznika prądu, w szczególności:.
 roboty demontażowe wraz z uwzględnieniem utylizacji,
 dostawa i montaż złącza kablowo-pomiarowego wraz z wyłącznikiem ppoż.,
 wykonanie instalacji sterowania wyłącznikiem ppoż.,
 wykonanie instalacji zasilania,
 wykonanie instalacji uziemienia,
 dostawa i montaż rozdzielnicy głównej,
 roboty budowlane: wykucie bruzd, zaprawianie bruzd, malowanie pod kolor ścian,
 przygotowanie podłoża pod sprzęt i osprzęt oświetleniowy,
 montaż puszek instalacyjnych,
 dostawa i montaż sprzętu oświetleniowego,
 dostawa i montaż rozdzielnicy,
 podłączenie okablowania,
 podłączenie instalacji oświetlenia pod zabezpieczenia w istniejących tablicach elektrycznych,
 pomiary elektryczne,
 pomiary natężenia oświetlenia,
 przygotowanie dokumentacji powykonawczej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 47000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 496800,00 PLN

2022-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane