Modernizacja drogi gminnej poprzez ułożenie płyt Yomb
Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00330117
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00330117/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-01 22:16
- Lokalizacja
- Trąbki Wielkie, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-78c3673b-0259-11ed-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 6040085276
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00330117 z dnia 2022-09-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja drogi gminnej poprzez ułożenie płyt Yomb
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 220517224
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gdańska
1.5.2.) Miejscowość: Trąbki Wielkie
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-034
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zgkim@trabkiw.ug.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zgkimtrabki.bip.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zgkimtrabki/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja drogi gminnej poprzez ułożenie płyt Yomb2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-78c3673b-0259-11ed-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00330117
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00030197/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Modernizacja drogi gminnej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00251617/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZGKiM.271.1.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Modernizacja drogi gruntowej gminnej w Trąbkach Małych poprzez ułożenie płyt podwójnie zbrojonych typu YOMB.
Modernizacja drogi gminnej Nr 189012G Trąbki Małe – Trąbki Wielkie działka nr 7 obr. Trąbki Małe na długości 200 mb i
szerokości 4,5 mb razem 900m2.
Ułożenie płyt drogowych YOMB na podsypce piaskowej. Korytowanie nawierzchni na odcinku 200 mb. Wykonanie podsypki
żwirowej z zagęszczeniem, ułożenie płyt betonowych typu YOMB i ich zamulenie, wycinka zakrzaczenia do szerokości min.
1,5 m od krawędzi jezdni po obu stronach drogi.
2.Szczegółowy zakres robót:
- geodezyjne wytyczenie i pomiar;
- przygotowanie podłoża we wskazanym odcinku drogi;
- korytowanie na całej powierzchni na głębokości 0,2m;
- wykonanie podbudowy z zagęszczeniem o grubości 0,1m z pospółki żwirowej niepłukanej;
- dostawa i ułożenie płyt drogowych YOMB ( nowe- wymaga się ułożenia gładkiej, niespękanej powierzchni płyty od strony
jezdnej) z zamuleniem piaskiem niepłukanym;
-karczowanie zagajników;
- umocnienie, wyprofilowanie i zagęszczenie poboczy i istniejących zjazdów po obu stronach drogi, kruszywem zebranym z
wierzchniej warstwy drogi, przed korytowaniem wykonanego odcinka drogi.
- Nadmiar materiału z korytowania zostanie wbudowany w miejscu wskazanym przez Zamawiającego w obrębie danej
miejscowości na której będą odbywały się prace dot. przebudowy drogi.
3.Zakres prac oraz sposób ich wykonania określa również Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót – załącznik
A do SWZ, załącznik B - przedmiar.
Wymagania odnośnie wymaganej przez Zamawiającego jakości płyt drogowych:
Wytrzymałość na ściskanie – klasa C30/37 i powyżej,
Nasiąkliwość – do 5% wg PN-B-06250:1988,
Odporność na działanie mrozu – stopień F150,
Odporność na ścieranie – do 18000/5000 [mm3/mm2] wg PN-EN 1339:2005
Grubość otuliny głównych prętów zbrojeniowych powinna spełniać wymagania: 30+/- 5mm,
Stopień zbrojenia płyt powinien być wystarczający do zapewnienia wytrzymałości na zginanie elementu. Wytrzymałość na
zginanie płyt drogowych powinna wynosić odpowiednio:
-50 kN dla płyt drogowych pełnych,
-30 kN dla płyt drogowych wielotorowych
Przy badaniu zgodnie z BN-80/6775-03/01 p. 5.5.7.
W przypadku wątpliwości odnośnie jakości dostarczonych materiałów Zamawiający przewiduje możliwość zlecenia badania
wytrzymałości materiału (płyty JOMB, kruszywo) w akredytowanym laboratorium wybranym przez zamawiającego celem
weryfikacji zgodności dostarczonych elementów z wymaganiami przetargowymi. W przypadku gdy jakość materiałów będzie
niezgodna z parametrami wymaganym przez Zamawiającego wykonawca usunie materiał z terenu budowy i zamieni na
zgodny z wymaganiami przetargowymi. W przypadku niezgodności Wykonawca pokrywa w pełnej wysokości koszt zlecenia
oraz badań.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 144435,59 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 185000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 144435,59 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwa Wielobranżowego „DROG-TRANS” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 592 020 26 50
7.3.4) Miejscowość: Rokocin 2a, Starogarda Gdański
7.3.5) Kod pocztowy: 83-200
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-08-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 144435,59 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 50 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |